Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Tuszy, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hűsíti, puhítja a lábfej bőrét, valamint segít eltávolítani az elhalt hámsejteket.

alidak

2018. március 10.

Nem volt rossz, puhította a lábfejem, de elmaradt a wow hatás. Én ezt úgy használtam, hogy vastagon a lébfejemre kentem és ráhúztam egy zoknit. Általában órákig hagytam, vagy ezzel aludtam. Másnapra szép puha volt a bôr, de ezt egy sima krémmel is el lehet érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Fruzzzzzs

2017. február 7.

Szuper cucc! Szettben rendeltem a lábápoló éjszakai krém, a habkő és a frissítő spray társaságában, ezek az ápolt lábakhoz való alapkellékek. Ezt a pakolást a habkő használata után szoktam feltenni, szuperül puhítja a talpamat, még ott is, ahol kicsit keményebb a bőr. Általában nincs türelmem megvárni, amíg teljesen megszárad, kb 5-10 perc után leöblítem, de így is hatásos. Kár, hogy ezt már nem gyártják, remélem az utódja is ugyanilyen jó. (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Divaldia

2016. szeptember 11.

Valamennyire puhít, de nem győzött meg igazán. Nehézkes felvinni és lassan szárad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

kisgomboc

2016. augusztus 9.

Igazán frissítő hatású olyan érzés minta hűtené a talpam mikor bekenem vele. A levendulát annyira nem érzem benne. Gyorsan szárad, 15-20 percig rajta hagyom utána lemosom, szép puhává varázsolja a lábam. Jó kis pakolás. Ha elfogy és akciós lesz újraveszem szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Jancsa

2016. május 13.

Az illatával nem vagyok megbarátkozva, de a hatását szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

Az illatával nem vagyok megbarátkozva, de a hatását szeretem.

csill87

2016. március 31.

Már rég nem rendelek Avon termékeket, mert vagy én voltam szerencsétlen, vagy én nem tudom, de tíz termékből kb. egy az, amit valóban szeretek és nem csak azért próbálom elhasználni, mert megvettem. Ez viszont határozottan olyan termék, amit nagyon szeretek és nem tudok mással pótolni. Nagyon sokat használtam már el belőle az évek alatt, de nem is spórolok vele, mert nagyon szépek lesznek tőle a lábak, és olyan frissítő érzés a használata. A lábfejemen olyan gyönyörű lesz tőle a bőr, hogy hihetetlen, olyan mintha nem is az enyém lenne. Sajnos az eredmény nem tartós, de így is szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Tuszy

2015. november 10.

Jó az állaga, finom az illata, és puha lesz tőle a lábam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 10.

Jó az állaga, finom az illata, és puha lesz tőle a lábam :)

barbiii_sz

2015. június 10.

Szép lila színe van, és minimális illata, én a levendulát nem érzem benne. Ez egy lazább állagú pakolás, apróbb szemcséket tartalmaz, amik remekül radíroznak, miközben felviszem a lábfejeimre át szoktam dörzsölni vele őket. Megvárom amíg megszárad, majd lemosom, ami elég könnyen megy. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, hűsítő, kellemes nyugtató érzést biztosít, a lábfejeim már az első használat után is puhábbak lettek. Rendszeresen kapható szuper akciókban, szóval szerintem megéri az árát abszolút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

beeszti90

2015. június 10.

Nagyon szeretem használni, az illata szuper és puha lesz tőle a lábam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Nagyon szeretem használni, az illata szuper és puha lesz tőle a lábam! :)

amaliz

2015. március 28.

Nekem bevált, nagyon szeretem. Az illata fantasztikus, a lábaim pedig puhák lesznek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.