Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. május 21.

Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: pézsma, szilva szantálfa.

Szívillat: bazsarózsa, gardénia, ilang-ilang, jázmin.

Alapillat: gyömbér, koriander, ciklámen.

Avon Little Black Dress (100 ml)
Ár: 2200 Ft , Eladó: creamer1119
Állapot: 3/4-ig van, Helyszín: Pécs, fizetés: Elsősorban személyes átvétel, de banki utalás esetén postával is elküldöm
Ár: 2000 , Eladó: BettinaFox
Állapot: 30 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost (PK vevőt terheli)
E2i99p

2020. január 25.

Hétköznapokon megállja a helyét, viszonylag tartós kis parfüm, mindig van a táskámban. Alkalmakra már komolyabb illatokat használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

AvonCica

2020. január 22.

Még csak mintám van belőle, de nagyon-nagyon megfogott. Szerintem egy nagyon különleges illat, nem tucat!
Az első fél órában inkább fűszeres-viragos, nem rossz, de nem is a kedvencem, viszont ami utána jön! A szantálfa és pézsma illata kiegészül a virágok lágy akkordjával. Tényleg orientális, engem kicsit az édes-virágos illatú füstölőkre emlékeztet, de csakis a jó értelemben. Imádom a keleties illatokat!
Biztos, hogy fogok venni nagyobb változatot, talán nem a 100 ml-es kiadást, mert így is túl sok parfümöt halmoztam már fel, de egy 30 ml akciósan (1600-1700 Ft körül) nem pénz. 🥰
Ment az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Ment az 5*

Gigike

2020. január 14.

Naaaagyon nagyon szeretem, már vagy 20 éve, ha nem több... Sose tudtam elfelejteni. Amíg gyártják még ezt a finom kis édességet, addig én venni fogom! :3
Isteni, közepesen tartós, különleges illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Isteni, közepesen tartós, különleges illat.

Fruzsiii

2020. január 7.

Nem szeretem az avonos termékeket,de ez a parfüm mindig közel fog állni a szívemhez,számomra nagyon kellemes, púderes illat. Szerintem a neve maximálisan tükrözi a parfüm eleganciáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

v1v13n

2020. január 3.

Kedvenc illatom, régóta megvan, csak különleges alkalmakra tartogatom. Nem orrfacsaró, nem túl fűszeres, de mégis fennséges, egyedi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Saranhuone

2019. december 28.

Karácsonyra kaptam ajándékba, na egy újabb példa arra, hogy parfümöt ne ajándékozzunk olyan személynek akit nem igazán ismerünk....ha ismerne az ajándékozó, akkor tudná hogy a virágos illatok nagy részétől ki tudnék szaladni a világból és ez alól sajnos ez a darab sem kivétel. Ez a valaki már többször adott nekem avonos parfümöt, de mindig olyat amit ő használna szívesen, azt hittem már leszokott erről de nem. Valószínűleg a parfüm neve ihlette meg, mert mindig feketében járok, no de mint tudjuk, a név lehet nagyon csalóka is :D
Nekem ez a parfüm egy émelyítően erős virágkoktél, sehol semmi gyömbér, szilva vagy szantál amiket amúgy szeretek. Csak a virágok, de azok durván. Mint valami légfrissítő amibe töményen nyomnak bele mindent hogy elfedje a szagokat. Alapvetően a vaníliás, szegfűszeges, rózsaborsos illatokat szerető orrom sikítva követelte, hogy mossam le de azonnal. Türelmesen kivártam, hogy hátha később előjön belőle valami számomra is élvezhető de sajnos semmi. Én tényleg elhiszem, hogy sokan szeretik, mint ahogy magukat a virágokat is de utóbbi tekintetben bevallottan rossz embernek számítok :D Azért kap 2 csillagot, mert tartós, aminek gondolom örül aki szereti.
Szóval kedves kisfeketeruha imádók, ha van felesleges fűszeres, keleties, gourmand illatotok ami viszont nálatok verte ki a biztosítékot, szívesen cserélem rá az 1x fújt üvegemet, dobozostul :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

vhsz

2019. december 9.

Nagyon szeretem az illatát. Mindig van belőle itthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Nagyon szeretem az illatát. Mindig van belőle itthon.

ChinchillaLover

2019. december 8.

Igazi jolly joker, szinte minden alkalomhoz illik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Igazi jolly joker, szinte minden alkalomhoz illik.

vajvajszabo

2019. november 19.

Legjobb női illat az Avonnál. Kicsit fűszeres az elején, de pár perc múlva elkezdi az édeskés illatot árasztani a bőrön. Igazán nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

Adrienn1024

2019. október 25.

Kicsit semleges érzéseim vannak vele kapcsolatban. Igazi joker játékos, ha nincs alkalom, de mégis fújnék valamit, arra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.