Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. május 21.

Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: pézsma, szilva szantálfa.

Szívillat: bazsarózsa, gardénia, ilang-ilang, jázmin.

Alapillat: gyömbér, koriander, ciklámen.

Ár: 1190 , Eladó: tundying
Állapot: kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 1300ft , Eladó: redi96
Állapot: Keves hianyzik belole, Helyszín: Debrecen, fizetés: Szemelyesen, vagy postazom is
NovErke

2019. június 5.

Ez számomra olyan nem is rossz, de nem is jó. Nem mondanám elegánsnak, bár tudom hogy annak szánták. Inkább ilyen hétköznapi, "szaladgálós" parfüm, semmi különleges nincsen benne, csak hogy valami legyen rajtam. Nekem nem igazán jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

mokuskerek

2019. május 29.

Ez egy kis mèregzsák 😍 ár-èrtèk kategóriában nagyon ott van. Kevès elèg belőle, ès nagyon tartós az illata,ráadásul olcsó is. Èn csak alkalmankènt használom, hètköznapra sok egy kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

nori145

2019. május 27.

Őszintén szólva számomra pasis illata van. Lehet azért mert egy nagyon erős fűszeres parfümről van szó.Nagyon tartós viszont ez az egyetlen Avonos parfüm amitől kipattogzik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

jazmera

2019. május 7.

Update: Újra vettem, de már nem szeretem. Nem hiszem, hogy ő változott meg, inkább én. Már nem szívesen viselném. :-(
Ez tényleg a kis fekete ruci, ami mindenhez illik. Örök kedvenc, visszafogott, de mindig jelen van. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Avonlany

2019. április 25.

Nem hazudtolja meg a nevét, hiszen szerintem egy olyan illat, amelynek minden nő készletében ott kellene lennie, mint az a bizonyos kicsi fekete ruha.
Imádom az illatát, a testápolóval együtt használva pedig tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Imádom az illatát, a testápolóval együtt használva pedig tökéletes.

butterfly99

2019. április 17.

Nagyon megtetszett a neve, mert imádom a fekete cuccokat. Úgy gondoltam elég népszerű ez a parfüm, majdhogynem alapdarabnak számít amit minden nő legalább 1x kipróbál. Így hát megrendeltem. Utána hallottam, olvastam emberektől, hogy eléggé öreges az illata. Hát mit ne mondjak nagyon megijedtem, mert tőlem az olyan kaliberű parfümök távol állnak. Na megjött a parfüm amit muszáj volt egyből kipróbáljak. Halottak alapján kellemesen csalódtam vele kapcsolatban. Tény, hogy erős illata van, viszont számomra nem tűnik öregesnek. Inkább alkalmi illatnak mondanám.
UI: Fújást követően 1-2 órán belül az erősebb alkalmi illatot felváltja az Avonos újság illat :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

EngelWhite

2019. március 25.

Szeretem ezt az erős illatot, kifejezetten alkalmi a számomra, de mindennapos használatra alkalmatlan nálam. Nagyon gyorsan megfájdul tőle a fejem, és akkor egész nap szenvedhetek. Szerencsére ez azért közérzetfüggő is nálam, és ha mondjuk nem reggel, hanem délután fújom magamra, akkor nincs gond, de én egész napra tervezek reggel, így nagyon ritkán használom.
Mindenesetre azt ajánlom, hogy mindenki tesztelje le kicsiben, hogy bejön-e neki az illat, és utána vegye meg a nagy üveget belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Glorcika

2019. március 21.

Ez volt az első parfüm az Avon-tól ami megvolt és a mai napig nagyon szeretem ezt az illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

googles

2019. február 20.

Ez az az illat, amit akarhanyszor probaltam megkedvelni, minden porcikam tiltakozott ellene. Nem tudom elviselni. Fullaszto, emelyitoen pezsmas, oreges, es semmi kellemest nem erzek belole.

A tanulsag az, hogy izlesrol nem vitatkozunk, illetve hogy masoknak nagy riziko parfumot venni ajandekba, mert sose tudhatjuk, az o orranak epp hogy esik az adott illat.

Nalam nulla pont, rajongoitol elnezest kerek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

Nalam nulla pont, rajongoitol elnezest kerek :)

Aanyta

2019. február 20.

Szeretem nagyon az illatát, de annyira nem tartós már mint amikor bejött először.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.