Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. május 21.

Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: pézsma, szilva szantálfa.

Szívillat: bazsarózsa, gardénia, ilang-ilang, jázmin.

Alapillat: gyömbér, koriander, ciklámen.

100 ml Avon Little Black Dress
Ár: 4.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázva vagy személyesen Bp
Avon Little Black Dress 100 ml
Ár: 5000 , Eladó: MissQuen
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Foxpost/postán maradó ajánlott

Parviflorus

2022. június 15.

Egyik kedvenc parfümöm már évek óta. Nagyon finom, nőies illata van. Sokkal tovább érzem az illatát, mint bármelyik másik parfümnek (drágábbaknak is!), amiket eddig kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 15.

veldo

2022. június 3.

Egynek jó, de nem lett a kedvencem. Rajtam nem túl tartós, három-négy óra után szinte teljesen ledobja a bőröm. Pedig amúgy finom illata lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 3.

csokilany

2022. június 2.

Nőies, klasszikus, tartós, elegáns, estére és munkahelyre való parfüm, esetleg esti randira. :) Ezer közül is felismerem, imádom.
Mindig kipróbálok más illatokat is, de mindig visszatérek ehhez is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 2.

Mindig kipróbálok más illatokat is, de mindig visszatérek ehhez is.

borbasemese

2022. április 15.

Jópár évvel ezelőtt több üveggel is elhsználtam belőle, kedvenc őszi-téli illatom volt, azután gondoltam teret adok más trendibb, télies, fűszeresebb illatoknak. Igaz némelyikkel kár volt próbálkozni, de nem baj. :D Nemrég illatosítva volt egy oldal a katalógusban vele és újra elcsábított, eldöntöttem idén újra vissza fogok térni hozzá. <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

angela88

2021. október 21.

Nem édes illat, inkább szúrósabb, és néha zavar benne valami kesernyés (koriander?). Szeretem azért, de elég ritkán használom. Melegben nem tudom használni, mert ahhoz túl erős, és nagyon keserű lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

Oila

2021. október 2.

Nem tudom, hogy változott-e valamit az elmúlt közel 20 évben. Én bevallom, sosem szerettem: minden édességet nélkülöző, inkább fás, mint virágos, kicsit "száraz" jellegű illat, egyetértek azzal, hogy zöldes is és kesernyés is kicsit. Bizonyos értelemben ez mind pozitív,de valahogy olyan pasztell számomra az egész, és nem jó értelemben, nincs benne karakter, erő, ugyanakkor viszont nem is lágy vagy puha. Őszintén szólva nem értem a népszerűségét, de milyen jó, hogy különbözőek az izlések, így mindenki megtalálja a saját illatát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

sstunde

2021. szeptember 20.

Ez volt talán az első parfüm amit próbáltam, volt néhány kitérő, de mindig visszataláltam ehhez. Imádom, már majdnem 10 éve használom és még fogom is ameddig csak tudom. Én már annyira megszoktam az illatát, hogy magamon nem is érzem, de szerencsére a környezetem mindig megerősít benne, hogy tökéletesen passzolunk az illattal és mindig megkapom a dicséretet is a finom illatomra. Nekem abszolút szerelem ez az illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Nőies és elegáns. Nem édes viszont intenzív és tartós. Komoly, szerintem inkább alkalmi illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

bkriszta020414

2021. április 14.

Első avonos parfümöm, szeretem mert jó illatú, de egy idő után idegesítő. Elhasználom, de nem veszem újra, Ennél találtam már jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 16.

Anyukám használta régen,hozzá valahogy illet ez a parfüm ,de nekem egyáltalán nem jön be,szerintem nagyon tömény,olyan szúrós és alkoholos szaga van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Színezék. Lila színű.