Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. május 21.

Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: pézsma, szilva szantálfa.

Szívillat: bazsarózsa, gardénia, ilang-ilang, jázmin.

Alapillat: gyömbér, koriander, ciklámen.

Ár: 2000 , Eladó: BettinaFox
Állapot: 30 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost (PK vevőt terheli)
Ár: 1500 , Eladó: ChinchillaLover
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Eger, Budapest, fizetés: Megbeszélés kérdése

Jasminum

2020. augusztus 5.

Nem az én illatom, időnként mégis jólesik használni, mert sokféle emlék köt hozzá. Ha jól emlékszem, 19 éve volt újdonság. Kellemes őszi, nőies illat, de nem egy kifinomult kompozíció. A maga nemében mindezek mellett egy klasszikus illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

rosegangela

2020. június 4.

Nagyon emlékeztet a fekete virágos Christina Aguilera parfümre. Nagyon kellemes, nem tolakodó az illata, de mégis jelzi, hogy "hé, megérkeztem", mindenki észre fogja venni rajtad ezt az illatot. Tetszett, de nem venném újra, annyira azért nem bűvölet el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

Elyana

2020. május 30.

Mindig vissza-visszatérek hozzá. Tényleg egy klasszikus illat és mégsem "öreges". Inkább télen szeretem. Számomra nagyon tartós, egész nap érzem a reggeli parfümöt. Oh és a klasszikus üvege nagyon chic. Ezzel a képpel alig ismertem meg :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

i.napcsi

2020. május 11.

Örök darab ,klasszikus és még sem ódon!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 11.

Örök darab ,klasszikus és még sem ódon!!!

karamella92

2020. május 10.

Nagyon szeretem. Egyedül azért vàltottam le mert közel 10 év használat után már valami újdonságra vágytam, nagyon finom illata van, tartós is, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

E2i99p

2020. január 25.

Hétköznapokon megállja a helyét, viszonylag tartós kis parfüm, mindig van a táskámban. Alkalmakra már komolyabb illatokat használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

AvonCica

2020. január 22.

Még csak mintám van belőle, de nagyon-nagyon megfogott. Szerintem egy nagyon különleges illat, nem tucat!
Az első fél órában inkább fűszeres-viragos, nem rossz, de nem is a kedvencem, viszont ami utána jön! A szantálfa és pézsma illata kiegészül a virágok lágy akkordjával. Tényleg orientális, engem kicsit az édes-virágos illatú füstölőkre emlékeztet, de csakis a jó értelemben. Imádom a keleties illatokat!
Biztos, hogy fogok venni nagyobb változatot, talán nem a 100 ml-es kiadást, mert így is túl sok parfümöt halmoztam már fel, de egy 30 ml akciósan (1600-1700 Ft körül) nem pénz. 🥰
Ment az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Ment az 5*

Gigike

2020. január 14.

Naaaagyon nagyon szeretem, már vagy 20 éve, ha nem több... Sose tudtam elfelejteni. Amíg gyártják még ezt a finom kis édességet, addig én venni fogom! :3
Isteni, közepesen tartós, különleges illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Isteni, közepesen tartós, különleges illat.

Fruzsiii

2020. január 7.

Nem szeretem az avonos termékeket,de ez a parfüm mindig közel fog állni a szívemhez,számomra nagyon kellemes, púderes illat. Szerintem a neve maximálisan tükrözi a parfüm eleganciáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

v1v13n

2020. január 3.

Kedvenc illatom, régóta megvan, csak különleges alkalmakra tartogatom. Nem orrfacsaró, nem túl fűszeres, de mégis fennséges, egyedi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.