Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. május 21.

Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: pézsma, szilva szantálfa.

Szívillat: bazsarózsa, gardénia, ilang-ilang, jázmin.

Alapillat: gyömbér, koriander, ciklámen.

Ár: 500+posta , Eladó: BTimi81
Állapot: néhányszor próbált miniparfüm (10/9), Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
LEÁRAZVA: most 1700 Ft ÚJ -50 ml -Avon Little Black Dress
Ár: 1700 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

bkriszta020414

2021. április 14.

Első avonos parfümöm, szeretem mert jó illatú, de egy idő után idegesítő. Elhasználom, de nem veszem újra, Ennél találtam már jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 16.

Anyukám használta régen,hozzá valahogy illet ez a parfüm ,de nekem egyáltalán nem jön be,szerintem nagyon tömény,olyan szúrós és alkoholos szaga van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 16.

Bellana

2020. november 23.

Számomra az egyik új kedvenc lett, nem tudom hogy jutottam el ilyen lassan hozzá! Egy nagyon tiszta, csinos, elegáns és nőies illat, tartós és egy fújással is igazi illatfelhőben érzem magam, biztosan rendelek belőle még!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Peni21

2020. november 7.

Sajnos számomra nagyon erős az illata, nem illik hozzám. Valamiért engem a húsvéti "kölnikre" emlékeztet.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

Olinda

2020. október 9.

Tipikus, klasszikus Avon parfüm. Számomra inkább téli parfüm, nyári melegben túl fojtogató. Az illata viszont nagyon tartós. Hosszú évek óta van egy 30 ml-s kis üvegcsével, csak azokon a napokon fújom magamra, mikor hangulatom van hozzá. Bőven volt már alkalmam megunni ezt az illatot, hogy ne állandóan ezt használjam, tizenéves koromban anyukám minden egyes nap ezt a parfümöt használta, és nem keveset fújt magára, az egész ház minden pontján folyamatosan ezt az illatot lehetett érezni. A mi családunkban ez tipikus Anya-illat... 😄 Ezért is szeretem ezt az illatot, és biztosan mindig is lesz belőle itthon, hogy ha eszembe jut, akkor nosztalgiából meg is tudjam szaglászni. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

pirospipacsocska

2020. szeptember 27.

Ez is egy jó illat az Avontól!Bár nekem a Little Red Dress(mostmár Little Black Dress Party)a kedvencem! 💕Kifújáskor nekem kicsit erős,mintha minden összetevője cikázna a bőrömön.De a leszáradása már tetszik.Enyhén édes,fűszeres,pézsmás-szantálos illat.Közepesen tartós,főleg ruhára fújva.Én is úgy gondolom,35 év felettieknek áll jól,mert ez egy komolyabb illat.Akciósan mindenképpen megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

berenisz

2020. augusztus 26.

Tini korom óta kedvenc, nem tudom megunni, bár tény, hogy csak télen tudom fújni magamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Jasminum

2020. augusztus 5.

Nem az én illatom, időnként mégis jólesik használni, mert sokféle emlék köt hozzá. Ha jól emlékszem, 19 éve volt újdonság. Kellemes őszi, nőies illat, de nem egy kifinomult kompozíció. A maga nemében mindezek mellett egy klasszikus illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

rosegangela

2020. június 4.

Nagyon emlékeztet a fekete virágos Christina Aguilera parfümre. Nagyon kellemes, nem tolakodó az illata, de mégis jelzi, hogy "hé, megérkeztem", mindenki észre fogja venni rajtad ezt az illatot. Tetszett, de nem venném újra, annyira azért nem bűvölet el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

Elyana

2020. május 30.

Mindig vissza-visszatérek hozzá. Tényleg egy klasszikus illat és mégsem "öreges". Inkább télen szeretem. Számomra nagyon tartós, egész nap érzem a reggeli parfümöt. Oh és a klasszikus üvege nagyon chic. Ezzel a képpel alig ismertem meg :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.