Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2018. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parfümös testápoló az Avon Little Red Dress illatával.

sophieblackbeak

2019. január 27.

Nagyon jó az illata, hidratál és könnyen beszívódik. Szeretem használni, bár mostanában a Far Away testápoló szuflét használom inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Kitty9526

2018. július 23.

Parfümjével ellentétben tartós rajtam. Imádom az illatát, jobban, mint a parfümét.
Könnyen beszívódik, nem irritál és jól hidratál.
Ha egyszer elfogynak a testápolóim (mert nagyon nehezen szánom rá magam :D) szerintem újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Könnyen beszívódik, nem irritál és jól hidratál.

DodoCore16

2018. május 8.

Ajándékba kaptam. Jó kis zuhanyzás utáni testápoló, kellemes illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Ajándékba kaptam. Jó kis zuhanyzás utáni testápoló, kellemes illattal.

rtteszvesz

2018. május 3.

Könnyen beszívódó, alig hidratáló testápoló. Nekem nagyon erős az illata. Valahogy nem lettek a kedvenceim az ilyen illatokhoz készített testápolók. Nekem túl sok. Elhasználtam, akcióban vettem, de magamtól biztos nem vennék ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 3.

Dayanara

2018. január 17.

Könnyed, pillanatok alatt beszívódó, enyhén hidratáló testápoló. Enyhén illatosított, friss, virágos illatú, majd később kicsit előjön a LRD edp illata is, de alapjában véve egy nagyon visszafogott és üde illatú testápoló. Nincsenek benne csillámok.
Akcióban vásároltam meg még korábban a parfümmel, egyébként nem venném meg, mert a parfüm sem vált be igazán. És bár tetszik az illata, mert tényleg friss inkább, mint édes, de nagyon visszafogott. Ráadásul mivel ez egy illatosított testápoló lotion, így a hidratáló hatása is elég kevés, maga a krém is elég vizes, de legalább gyorsan beszívódik. Talán nyárra lehet a leginkább megfelelő.
Akciósan érdemes lehet kipróbálni, én is elkenegetném ezt az egy tubust, még ha újra nem is venném. De most éppen szelektálok, ezért inkább megválok ettől is, a parfümmel együtt. Azt hiszem ebből lejön, hogy lehet élni nélküle és nem hagy maradandó emléket sem igazán. :) Mivel amúgy kellemes lenne (és figyelembe veszem, hogy akcióban jutottam hozzá), megkapja a 3 csillagot.
A legelején egyébként egy régi fréziás parfümös szappanra emlékeztetett az illata (nem szappanillatú amúgy!), üde fehérvirágos, kicsit zöld, aztán megjelent a parfüm illata is később. Ez tetszett benne, de főleg a fehérvirágos-zöld rész inkább.
Mivel nagyon enyhe illatú csak, és nem is hidratál túlságosan, és ár-érték arányban sem a legjobb, ezért maradok a 3 csillagnál, noha az illata amúgy meglepetés volt és tetszett, az felvinné majdnem 4-re is esetleg. (De persze csak így, hogy akciósan jutottam hozzá.)
Akciósan kipróbálásra okés, de amúgy még ha a parfümöt meg is tartanám, akkor sem lenne egy szükséges termék szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak