Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d.nikcsi, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Testápoló az Avon Luck parfüm illatával

Avon Luck Testápoló +15ml parfüm 1500,-ft
Ár: 1500,- +posta, vagy fox , Eladó: KszHilda
Állapot: 150ml testápoló 15ml parfüm, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom ajánlott levélként vagy foxposttal automataba

Andy88

2018. december 3.

Annak ellenére, hogy egy parfüm testápolójáról van szó, maximálisan megállja a helyét! Ápolja, puhítja a bőröm amellett, hogy isteni finom illata van. Teljesen hossza a Luck Parfüm illatát, nagyon finom vaníliás lesz tőle a bőröm. A parfümmel együtt használva pedig igazi "cukorfalat" illatom lesz. :) Imádom, bármikor örömmel használom. Ja, és még egy fontos dolog: a többi parfüm testápolójához képest ez egyáltalán nem büdösödik még akkor sem, ha több hónapja áll a polcon. :)
Ajándékcsomagban vettem a parfümmel együtt, így az ára is kedvezőbb volt, de önmagában drága lenne, így biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Nykol28

2018. november 24.

Parfümmel együtt használom és nagyon szeretem.Bár mint testápoló nem funkcionál számomra mert ápolni nem ápol de finom illatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Aria249

2018. április 8.

A parfüm mellé kaptam. Alapvetően egy jó testápoló, de elég erős az illata, így nem szoktam a parfümmel együtt használni, mert úgy már nagyon émelyítő, édes párost alkotnak. A bőrt jól hidratálja, vizesebb állagú, nem ragacsos, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Petra19

2018. január 8.

Nekem is egy picit erős az illata,jobban szeretem az olyan testápolókat amiknek kevésbé erős.
Hidratálni viszont nagyon jól hidratál.
És könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Hidratálni viszont nagyon jól hidratál.
És könnyen beszívódik.

Hoslaura5

2017. június 9.

Szetthez kaptam,en a lagyabb illatu testapolokat reszesitem elonyben,ez tul eros nekem ,foleg estere

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Barbi93

2017. május 7.

Parfümmel rendeltem meg szettben. A parfümöt imádom, de a testápolót már nem igazán inkább a kevésbé erős illatú testápolókat részesítem előnybe. Úgyhogy hamar tovább adtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Krisztinaia

2017. április 17.

Csak a parfüm miatt szoktam használni.
Imádom az illatát, próbálom minél jobban megtartani.
Alapkrém, szerintem nem ápol, bár észrevehető kárt sem tesz.
Ezt is csak afféle "illatosító krémnek" tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Csak a parfüm miatt szoktam használni.
Imádom az illatát, próbálom minél jobban megtartani.
Alapkrém, szerintem nem ápol, bár észrevehető kárt sem tesz.
Ezt is csak afféle "illatosító krémnek" tartom.

Eszter1101

2017. február 12.

Az illata ugyanúgy mint a parfümnek mennyei. Bár nem teljesen ugyanaz. Hidratálni hidratál, de frissen borotvált bőrön kész keresztút, rettentően csíp. Ha fel akarom erősíteni a parfüm illatát, kenek néhány pontra a testemen, de nincs napi használatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

EnCsibe

2017. január 17.

Imádom az illatát, könnyen beszívódik és viszonylag jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Imádom az illatát, könnyen beszívódik és viszonylag jól hidratál.

reni1010

2017. január 9.

nem lett a kedvencem, ahogy a parfüm sem..hidratálásban viszont nem rossz..:) száraz bőrnek jól jön..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak