Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az Avon Luminata illatához tartozó testápoló elbűvöl illatkompozíciójával, miközben hidratálja és táplálja bőrödet.

AvonCica

2020. január 18.

Mint testápoló, nem a leghatásosabb vagy legtáplálóbb, amit valaha próbáltam. Szerintem azért valamennyire hidratál, könnyen be is szívódik, könnyű eloszlatni, ahogy előttem is írták, elég folyós. Az illata jól passzol a parfümhöz, felerősíti az illatot, valójában erre találták ki szerintem. Olcsón jutottam hozzá (szettben a parfümmel, amit imádok), így nem bánom, hogy megvettem, de valószínűleg nem fogom újravenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Mia0602

2019. november 25.

Nyár
Még ősszel rendeltem (amikor megjelent) szettben. A 10ml-es parfümöt elhasználtam, de mivel nem őszi-téli illat a testápoló és a parfüm várta a nyarat. Szerintem nagyon jó krémes állagú, jól hidratáló. A parfümöt pedig sokkal tartósabbá teszi. Nem mindennapi használatra, de a parfümhöz remek kiegészítő. Árát kicsit sokallom.

Ősz
Kibonthattam volna, amikor megjelent, a hideg nem befolyásolja az illatot. Most talán még intenzívebb mint nyáron.
Most is jól hidratál, de alkalmanként használva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 25.

Nyár

Ősz
Most is jól hidratál, de alkalmanként használva.

elfmercina

2019. május 23.

Úgy látom, én leszek az első értékelő.
Nem tudom, van-e különbség, de az én általam használtnak világoslila a tubusa, viszont ugyanerre a névre hallgat.
Egyébként kellemes illatú, az állaga csak kicsit vizes. Viszont se nem használ, se nem árt. Egyszeri vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Úgy látom, én leszek az első értékelő.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak