Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lido22, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Regenerálja a hajat a tövétől egészen a végéig. Az eredmény pedig csillogó és puha tapintású frizura a fekete kaviár és alga kivonatnak köszönhetően.

Avon PS Planet Spa Luxuriously Refining Fekete Kaviár Hajpakolás/pakolás/hajmaszk/masz
Ár: 900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Liliana09

2018. április 19.

Én nagyon szerettem kellemes illata volt könnyen kenhető de sajnos allergiás vagyok rá pár használat után kivörösödött tőle a nyakam és viszketett:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Csillagporocska

2018. január 8.

Életem első hajpakolása. Nem vártam csodákat, de picit csalódtam benne.
Tulajdonképpen olyan, mint egy középkategóriás balzsam. Nem nyújt extra hidratáltságot, pedig örültem volna neki, ez lett volna a fő elvárásom tőle.
Annak ellenére, hogy a funkcióját nem tölti be nem rossz cucc. Tetszik az illata, sűrű az állaga, a design is nagyon fancy (engem ezek meg tudnak fogni :) ). A hajvégiem pedig láthatóan kevésbé töredeznek. Csak hidratálhatna rendesebben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Életem első hajpakolása. Nem vártam csodákat, de picit csalódtam benne.

spavanilly

2017. június 27.

Akciós volt az előző katalógusban, és már régóta ki szerettem volna próbálni, de sokalltam 1200,- Ft-ot 200 ml-ért.
Így 800 Ft-ért jutottam hozzá.
Az AVON hajra való termékeiben már soxor csalódtam, de a PS termékek közül sokat szeretek.
Nagyon szép fényes, puha, rugalmas lesz tőle a hajam!!!
A termék kicsit géles fényű, sűrű állagú, nagyon finom illatú.
A tubus praktikus és elegáns.
Olyannyira bevált, hogy még egyet újra rendeltem akciósan.
Csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Így 800 Ft-ért jutottam hozzá.
Nagyon szép fényes, puha, rugalmas lesz tőle a hajam!!!
A termék kicsit géles fényű, sűrű állagú, nagyon finom illatú.
A tubus praktikus és elegáns.
Olyannyira bevált, hogy még egyet újra rendeltem akciósan.
Csak ajánlani tudom!!!

emagdi

2017. május 8.

Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a hajpakolással. Csodákat nem vártam tőle, nem is kaptam. Viszont kellemes az állaga, könnyen felvihető a hajra. Nincs túl erős vagy tolakodó illata. Akkor is jól fésülhetővé és puhává változtatja a hajam, ha előtte már nagyon száraz és szálkás volt. Nem mondom, hogy nincsenek ennél jobb hajpakolások vagy balzsamok, de ez a termék teljesen rendben van, teszi a feladatát. Ár-érték arányban főképp akkor érdemes megrendelni, amikor akciós, vagy olcsóbban lehet hozzájutni, teljes áron lehet, hogy nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 8.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Phytantriol h I al 2 2

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.