Avon

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dalmicka, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fényvisszaverő csillámos körömlakk háromdimenziós hatással.

ruszkair90

2018. július 17.

A Dazzle árnyalatot szereztem be jó ideje már, azt kell mondjam a színe szép de alapozó szín nélkül elég kevésnek bizonyult a körmeimen. Ennél már csak az a rosszabb a glitterek miatt csak hosszas sikálás után lehet lerobbantani a festéket a körömről, majd minden csupa csillám utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Dea

2017. június 19.

Nekem azt hiszem a glitterati van, ha megfelelően viszi fel az ember szép végeredményt lehet vele elérni(én egy réteg sötét lila árnyalatra szivaccsal viszem fel), de magában kevés lenne,mert egy átlátszós rózsaszín nagyon folyékony körömlakkalapban vannak benne a kis csillámok.

Update: Alaplakk és fedőlakk nélkül még az nap lepattogott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Update: Alaplakk és fedőlakk nélkül még az nap lepattogott...

Fabi95

2017. május 8.

Ugyan ez a szín van meg mint a képen. Én imádom! Bár nehéz vele dolgozni és mégnehezebb tőle megszabadulni, de megéri! Tartós, menő, vagány!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

boglarka88849

2016. június 27.

Fú, nekünk a sötétrózsaszín, abszolút partilakk van meg (Glitterati). Nem tudtuk, hogy a folyadék is színes, azt hittük, hogy csak a flitterek, szóval jól megjártuk,mert nem erre számítottunk. Az egész egy rétegben alig bír 2-3 napot, pattogzik és nem szép, túl kirívó. Persze, aki ilyet keres, annak ez megfelelő választás lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Molten

2016. április 24.

A legeslegrosszabb körömlakk a világon. Felkentem reggel, már induláskor a fele levált, nagy darabokban. Sajnálom, hogy pénzt adtam ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

dalmicka

2016. április 10.

Nekem 2 árnyalat van meg a Dazzle és a Glitterati. A felvitel kicsit nehézkes, de én nagyon szeretem! 2 réteget szoktam felkenni és úgy egyszerűen csodálatosak. Imádom, kár hogy már nincs a katalógusban. A vevőim is nagyon szerették! :)) ♡♡

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

pinkypanka

2016. március 18.

Nekem nagyon tetszik! Igazi glamúros hatás a hétköznapokban! :) Már egy rétegben is elég jól fed, de azért én felkentem a második réteget is, körülbelül 3-4 napot kibír pattogás nélkül.

Update: Valami borzalmasan nehéz lemosni, a glitterek nagyon ragaszkodóak, de ennek ellenére nekem továbbra is tetszik a színe, csak bele kell kalkulálni, hogy a leszedése macerás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

lucintaa

2016. február 15.

Hááát...nagyon vegyes érzelmeim támadtak ezzel a lakkal kapcsolatban.
A képen látható árnyalat van meg, üvegben is, és felkenve is (két rétegben) valami csodálatos a szín, és hozzáadott extrák! Nagyon, de nagyon tetszik, jelenleg ebben a kategóriában a kedvencem. DE! Egyáltalán nem tartós... Már egy nap után nekiállt leválni a körmeimről. :S Lemosni pedig egy borzalom, a csillámok nagyon ragaszkodnak. Fogom sokat használni, mert fantasztikus és igazán egyedi, de a minősége sokat ront rajta, kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Hááát...nagyon vegyes érzelmeim támadtak ezzel a lakkal kapcsolatban.

Aquariusgirl

2016. február 6.

Ez NAGGYON gagyi!!! A glitterati árnyalatot vettem meg, sajnos köze sincs a katalógusban látható színhez. Ócska, közönséges kinézete van, tegnap próbáltam ki egy körmömön, ma már jön le. Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 6.

Dius24

2016. január 31.

Számomra megosztó lakk mert az üvegben gyönyörű szép , de felkenve már kissé fura pinkes alap szín sok-sok csillámmal ami már kissé sok is!
Nekem a glitterati árnyalat van meg nem adja vissza azt a szépséget ami az üvegben van !Tartóssága is hagy maga után kivetni valót nekem 1-2 napot bírt ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)