Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Marababa

2015. február 15.

Mindkét árnyalatát megvettem anno, Én erős négyest adok rá. Szerettem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

Oraculum

2014. május 6.

Mindkettőt megvettem annak idején, a színek primerrel felvéve nagyon szépek, de még így is hamar kopnak és beülnek a szemzugba és redőkbe.
Csak az összetevők és a designos csomagolás miatt 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Csak az összetevők és a designos csomagolás miatt 3-as.

Dayanara

2013. október 21.

Megtaláltam a dobozát, feltöltöttem az összetevőket. Épp csak a palettát nem találom most. :D (Emiatt lehet, hogy a véleményemet majd még később kiegészítem.)
Nekem az alsó, kék, "poppy bouquet" van meg, ráadásul ha jól emlékszem, kettőt is vettem belőle (de minek?).
(Én nem tudom, hová rakom a dolgaimat, hogy egyik sincs meg. :D)

Emlékeim szerint:
A csomagolása nagyon szép és rendben is van, nem esett szét vagy hasonló.
Ha jól emlékszem 4 színt tartalmaz, mert van egy picike rész, amiben az egyikhez hasonló, de mégis más szín található (érdekes, hogy abból ennyire kevés van benne).
Szépek a színei, nem irritálta a szemem, viszont valahogy nem tudtam vele mit kezdeni. Ez betudható annak is, hogy kb. akkor kezdtem a sminkek iránt érdeklődni, amikor ezt rendeltem, de valahogy nem boldogultam ezzel a palettával. Önmagában egyik szín sem állt jól, a rózsaszín szépen csillogott, de az apró csillámokból került máshová is, így sajnos elég idétlenül festett, hogy az egész szemkörnyékem olyan lett és letörölni sem lehetett (még mosakodásnál is meg kellett küzdeni vele, hogy mindenhonnan teljesen lejöjjön). Plusz a rózsaszín önmagában nem látszott, színt nem adott, tehát csak idétlenül csillogtam tőle. A sötétkék igen (adott színt), de valahogy nem olyan szép kék volt felvíve, sok helyen nem fedett jól és csúnya, kopott hatást keltett. Ráadásul nehéz volt vele szépen dolgozni, maszatolt. A világoskék azt hiszem hasonló a rózsaszínhez, de talán az némi színt is felvitt a szemhéjra, nem csak csillogott. Mintha az egy nagyon-nagyon kicsit krémesebb lett volna, mint a többi, de lehet rosszul emlékszem.
Kár, hogy nem igazán vált be, mert tényleg szépek a színek kézfejen kipróbálva, és az egész kis palettára öröm ránézni és kézbe venni.
Igazából mivel már nem gyártják mindegy a pontozás, ezért megadom neki a 4-et.
Ha megtalálom megpróbálok vele kezdeni valamit, amúgy is mindig terveztem, hogy megtanulom ezt valahogy használni, vagy kipróbálok olyan sminket, amihez ezt is tudnám használni. Eddig csak olyasminél vált be, hogy fekete szemceruzával kifestem magam és arra viszem fel valamelyik színt, úgy egész dögös sminket össze lehetett vele hozni. De egyébként csatlakozom az előttem szólóhoz, én is mindig csak rakosgattam, mert kicsit csalódást volt, nem olyan intenzívek, nem olyan szépek a színek a szemre felvíve. Emlékszem kínomban már a számra is felvittem egyszer. :D Azért nagyon remélem, hogy sikerül neki valami felhasználási módot találni, mert luxus lenne kidobni és különben sem nyugszom addig, amíg nem tudok belőle valamit kihozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

(Én nem tudom, hová rakom a dolgaimat, hogy egyik sincs meg. :D)

Emlékeim szerint:
A csomagolása nagyon szép és rendben is van, nem esett szét vagy hasonló.
Igazából mivel már nem gyártják mindegy a pontozás, ezért megadom neki a 4-et.

Wish

2013. április 10.

Nekem a felső szemhéjpúder van, de szinte alig használom, mert egyáltalán nem pigmentált, nagyon haloványan fog és inkább csak a design tetszett meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.