Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Segítségével újra és újra formázhatjuk szempilláinkat a tökéletes hatás elérésének érdekében, azok mégsem nehezülnek el, rugalmasak maradnak akár egész napon át. A Lashflex technológiának és a speciális szempillaformázó kefének köszönhetően pedig lenyűgözően dús hatású pillákat érhetünk el csomósodás és elkenődés nélkül, amit kedvünkre formázhatunk sminkünk lemosása nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szabofannika0215

2019. október 26.

Figyelni kell arra, hogy ne csomósodjon/sűrűsödjön be a tubusban. Azon kívül én nagyon szerettem amit csinált a szempilláimmal, de könnyen elkenődött mindig

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

manoka55

2019. október 23.

Nagyon bevált, alapból hosszú pillákkal rendelkezem, mégjobban kiemeli őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Nagyon bevált, alapból hosszú pillákkal rendelkezem, mégjobban kiemeli őket.

Eniko95

2019. január 30.

Nem is a legjobb, de nem is a legrosszabb spirál ami eddig nálam volt. Hálistennek hosszú pilláim vannak, így ha ügyes vagyok, teljesen rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

szandiir

2019. január 19.

Háááát....nem borzalmas, de nem is tökéletes. Akinek alapból szép szempillái vannak, azoknak jó egy kis "megerősítésnek", de ha valakinek olyan ványadt szempillája van mint nekem, arra nem teljesen jó. Nehéz vele jó hatást elérni. Egyszer vettem, mert akciós volt, de nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Vanessza0420

2018. december 13.

Nagyon nehéz szép hatást elérni vele, sőt szinte lehetetlen. Nagyon csomósodik tőle a szempilla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Mia0728

2018. augusztus 6.

Nincsenek jó tapasztalataim az Avon sminktermékeivel,de valahogy mégis időről-időre kipróbálok valamit,adva nekik egy újabb esélyt,hátha...DE NEM!
Annyira rossz,hogy nagyon! Nem választja szét a pilláimat,összetapadnak,ha meg több réteget szeretnék felvinni,akkor már egyenesen katasztrófa az eredmény,lehet is lemosni az egészet :/ Nekem egyáltalán nem jött be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

szabina971

2018. március 17.

Nekem nem jött be annyira.
csomósodnak a pilláim tőle és szinte semmi természetesebb hatást nem tudok vele alkotni.
Az amúgy is hosszú szempilláimat picit növeli, de van ennél sokkal jobb szempillaspirál az avontól.
Elhasználom ,de nem hiszem hogy újra fogom venni ha van jobb is ebben az árban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Nekem nem jött be annyira.

Alverya

2018. március 13.

Ez az egyetlen szempillaspirál, ami irritációt okozott azok közül amiket eddig próbáltam. A kefe formája sem tetszik, nehéz vele dolgozni. Nagyon nagyon lassan szárad, szóval ez nekem egy nagyon nagy nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Katakence

2018. február 20.

Szinte minden hónapban kipróbálok valamilyen AVON terméket, de eddig nagy többségében csak vacakokat sikerült vennem. Azért rendeltem meg ezt a spirált még a megjelenésekor mert tetszett, hogy rétegezhető és újraformázható vele a pilla. Nincs márka a piacon, aminek valamelyik spirálját ne próbáltam volna már. Nálam ez a spirál veri az összeset! Hosszú, sűrű pilláim vannak, ezzel pedig szinte műszempilla hatást tudok elérni. Nap végére sem kenődik fel a szemöldök csontomra, nem csípi a szemem, könnyen lemosható az ára pedig egyenesen fantasztikus! Nálam alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Amy24

2018. február 8.

Az itt olvasotak elenebbe vettem kivancsi voltam ra h tenyleg olyan jo e..Hat alapbol hosszuak a pillaim de ettol ossze megy nem olyan dus..a pozitivumot csak a csomo mentesegebbe lattam..de a dusaga egy olcsonak tobb van mint ennek 1400ft-ert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.