Avon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Színtelen púder, mely fixálja a sminket, segít elfedni az apróbb bőrhibákat és természetes ragyogást biztosít. Univerzális színtelen formulájú, így minden bőrtónushoz illeszkedik.

• segít a sminked fixálásában
  • segít elfedni az apróbb bőrhibákat és természetes ragyogást biztosít
  • könnyed, bársonyos formulájú, vitaminokkal és rózsakivonattal

Ár: 1700 , Eladó: rami0816
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, 3., 4., 13. kerület, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges
990,- Avon Magix HD Sminkfixáló Púder + Oriflame korrektorok
Ár: 990 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
infinitypurple

2019. augusztus 18.

Nekem bevált, szépen fixálja a sminket, a spray segítségével még jobban tart. Tusvonal alá és fölé szoktam használni főként mattítás érdekében, bár óvatosan kell vele bánni, mert a túl sok mennyiség fehéríti a sminket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

BarbiiPLS

2019. július 21.

Nem olyan rossz púder, főleg szem alá használom, viszont nekem iszonyat nehéz kiapplikálni a tégelyből... :(
Egyszer elment, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Egyszer elment, nem fogom újravenni.

Kitty9526

2019. április 29.

Nagyon sokáig bontatlanul állt a fiókban és most nemrég kezdtem el használgatni. Már párszor próbáltam és nagyon tetszik. Nekem a kicsomagolásával nem volt semmi gondom, egy pillanat alatt megvolt és a kiszerelése is tetszik. Szivaccsal és ecsettel is használtam már, mindkettővel jól működött, nagyon szépen belesimul a bőrbe. Korrektor fixálására használom és egy kicsit a T-zónában. Szépen mattít, tartós is, de ami miatt nagyon megszerettem az a finishe úgy összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

DDDory

2019. március 24.

Sajnos nekem nem jott be,nem is fixal annyira,raadasul nagyon feher lesz tole a fejem,ami eleg csunyan mutat..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

KKittii

2018. november 30.

Teljesen elégedett vagyok vele, imádom. Féltem, hogy olyan lesz az arcom, mintha belefejeltem volna a hintőporba, és nem. Nem fehér tőle egyáltalán az arcom, és egy kevés is elég az ecsetre, amivel felviszem. Tökéletes mattít. Csak azt sajnálom, hogy még csak most próbáltam ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

domm

2018. október 20.

Nagyon elégedett vagyok vele. Szép matt lesz tőle az arcom , egyáltalán nem lesz fehér poros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

HDorina

2018. szeptember 25.

Nagyon jó szolgálatot tesz. Mivel színtelen, így csak fixálja az alapozót, az árnyalatán nem változtat. Selymes hatású lesz érintésre az egész smink. A bőr csillogását, olajosságát is el lehet tűntetni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

doranyilas

2018. július 30.

Imadom ahogy matta teszi a boromet. Nem lesz feher tole az arcom es a sminkem is tovabb birja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

laura2694

2018. július 12.

Egyszerűen fantasztikus, amit a zsíros bőrömön művel!. Tökéletesen lemattítja az alapozót, utána még teszek rá kőpúdert, meg fixálót, és egy közepes minőségű alapozó is egész nap bírja még nyáron is. Sokkal szebb textúrát kap a tág pórusos bőröm. Újra fogom venni! Viszont a kibontása......elég tragikus volt, de ha nem is így kellett volna, sikerült. A csomagolást jobban átgondolhatnák, de ez persze semmit se von le a minőségéből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Anheszenamon

2018. június 11.

Nagyon jó termék, 100%-ban megéri az árát. Nem meszeli fehérre az arcot, szuperül mattít és szép bőrképet eredményez. Minden nap használom, smink fixálására és szem alá is tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology