Avon

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucacica, Módosítva: 2016. május 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Búcsút inthet az arcbőr nemkívánatos fénylésének, és matt külsőt varázsolhat a matt hatású alapozóval. Friss és hibátlan smink, maszkhatás nélkül.

kdviki

2017. február 6.

Nagyon szeretem, szépen fed és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Nagyon szeretem, szépen fed és tartós.

k1995

2017. február 2.

Nagyon bevált és tényleg mattító hatású :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Nagyon bevált és tényleg mattító hatású :)

queenofhearts

2017. január 3.

Nagyon szeretem, kár, hogy már nem gyártják. Eddig az egyetlen Avon-os alapozó, ami bevált és végre a sápadtas bőrszínemhez is találtam passzoló árnyalatot. Egyetlen negatívuma, hogy elég rövid idő alatt elkezdett felvizesedni, de nem jelentős mértékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Cynthia99

2016. december 4.

Ez volt az első alapozóm és nem is tudom,hogy tudtam ezt kenni az arcomra mindennap. :D Szörnyű,nem fedett semmit,egy idő után a nem kívánatos részek átütöttek a bőrömön még korrektorral is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Blackxentric

2016. október 11.

Régebben nagyon szerettem. Ma újra elovettem és most is jó, csak kissé más allagra emlékeztem. Maszkos lett a hatása, ami szerencsére tompult.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Reni07

2016. május 11.

Na ez a legborzalmasabb alapozó amit valaha az arcomra kentem! Szörnyűűűű! Szárít, maszkos. Akár milyen vékonyan kenem olyan mintha állarcban lennék. Nem lélegzik a bőröm alatta. Katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

kacsork

2015. október 30.

Fedése legfeljebb közepes, az állaga jó, szépen eldolgozható akár ujjal is, viszont a tartóssága hagy némi kivetnivalót.
Körülbelül fél éve van meg ez az alapozó, de mikor legutóbb elővettem, konstatáltam, hogy lassan ideje lesz kidobni, noha csak kb. a fele fogyott el, ugyanis a benne található nedvesség kivált belőle. Ijesztő látványt nyújtott, nem szívesen kenem az arcomra. Már csak a sóherségem tartja a neszeszeremben, mert nincs szívem kidobni egy félig teli terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

DettiZsu

2015. október 12.

Nekem bevált. A színe is passzol hozzám, és mivel nincsenek durva bőrhibáim a fedése is pont jó. Nem érzem, hogy maszk hatású lenne tőle a bőröm. A tartóssága semmi extra, a mattítása is gyenge, de nekem pont jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

MissKB

2015. július 25.

Nagyon melléfogtam ezzel az alapozóval. Akkor még nem tudtam, hogy vízhiányos a bőröm, szóval gondoltam egy kis mattítás senkinek sem árthat. Persze nem vált be. Semmi fedése nincs, olyan természetellenes, nem is tudom, csúnya... a húgom is kipróbálta, neki tényleg jobban szüksége van a matthatású alapozókra, de neki sem volt az igazi, az ő arcán is látszott, hogy van rajta valami oda nem illő és nem lehetett eldolgozni sem, pedig rettenetesen folyós az állaga...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

educ

2015. július 22.

Ez a legrosszabb alapozó amit valaha használtam. Nagyon folyós, szinte egyáltalán nem fed. Felkenés után nem sokkal távolról is szembetűnő, hogy van rajtam valami oda nem illő dzsuva, akármennyire is eldolgozom...nagyon rossz a finishe is.
Egyszóval nem tudok egyetlen jó érvet sem felhozni mellette. Senkinek nem ajánlom, tényleg pénzkidobás!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Lauryl PCA, Zinc PCA, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A gólyaorrok nemzetségébe tartozó növény kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0