Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszabbá és erősebbé teszi a körmöket. Majomkenyérfa- és akáckivonattal hidratál. B5-provitamint és C-vitamint tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

magyaredina

2016. február 13.

Édes élet... mennyire jó volt ez. Nekm nagyon bevált. Sokáig kellett várnom amíg beszívódott, talán teljesen nem is sikerült soha, de nekem erősítette a körmeimet, tulajdonképpen a találkozásunk óta vannak normális körmeim.
Ha valakinek van eladó szívesen venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

Ha valakinek van eladó szívesen venném meg.

GI85

2014. március 29.

Én nekem körömbőr ápolónak vált be, de annak nagyon. Eszméletlen gyorsan gyógyulnak tőle a kis és nagy sérüléseim. Szóval csillagos ötös.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

Babooca

2013. október 7.

Anno vettem egy üvegcsével, még mindig megvan. Már odaajándékoztam a húgomnak, nekem nem használt. Ennél sokkal de sokkal jobb, sőt fényévekkel lekörözi az Essence ultra strong körömerősítője. Olcsóbb és tényleg hatásos. Ezt sosem venném újra. Az üvege szép, amit újra lehet hasznosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Adnilem

2013. október 7.

Szerintem semmit sem ér és nagyon kevéske, 5 ml az egész. Kicsit hidratál, de növesztő hatást, azt nem vettem észre. Sokkal jobb ennél a márka körömágybőr ápoló krémje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

Borsolina

2013. május 18.

Isteni jó! Ahogy elkezdtem használni,pár nap múlva már látható jelei voltak annak,hogy hol volt a még károsodott (előtte sajnos sokáig rágtam a körmöm),és az újonnan nőtt,egészséges köröm.Gyorsan nő tőle a körmöm,nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

viktoriacsoke

2013. március 11.

nagyon jó szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

nagyon jó szeretem

Maniac

2012. szeptember 7.

Egyszer erre megpróbáltam lakkot tenni, megszáradt rajta, de le lehetett kaparni gond nélkül. Tehát nem szívódik be teljesen, de szerettem, mert én úgy vette észre, hogy használt. Már kifogyott, az üvegjébe ricinusolajat tettem, nekem az is szépen rendben tartja a körmeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Ophelia

2012. szeptember 4.

1-2 éve használtam, akkor szerettem nagyon. Egész gyorsan beszívódott, és valahogy hidratáltabbak lettek tőle a körmeim, és talán egyenletesebbek. A gyorsabb növekedés valódiságára nem vennék mérget, de semmi esetre sem ártott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.