Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cs.ery, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Védi és ápolja a kéz bőrét és a körmöket.

bettina28

2017. január 3.

Szerintem elég büdös volt. Alig vártam hogy elfogyjon, zsíros érzetet hagyott a bőrön és sokáig megmaradt a furcsa szaga. Szerintem nem szívódott be olyan nagyon gyorsan, és túl folyós volt az állaga is. Nem venném újra semmi pénzért, de ennyiért meg pláne nem. Van sokkal jobb kézkrém olcsóbban is. Ja és amikor kifejezetten a kiszáradt területre kentem csípte a bőröm. Az általános hidratálással nem volt gond de nem kéne csípnie az érzékeny területeket sem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

regina92

2012. május 12.

Nekem ez az Avon-os krém nagyon tetszik, gyorsan beszívódik a borbe és puhák lesznek tőle a kezeim, szépek, jól hidratál. Az egyetlen kis mínusz az, hogy furcsa az illata, nem kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycereth-26

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak