Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Frumus, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

• tartós hidratálást biztosít
  • táplál, a bőrt puhává és egészségesebb kinézetűvé varázsolja
  • szuperkönnyű állagú, gyorsan beszívódik

Fanncsi05

2020. november 4.

Nekem a zsíros, pattanásos bőrömre nagyon jó volt. Mivel van benne Aloe Vera nyugtatja a gyulladt bőrt/pattanásokat. Általában este kentem fel így volt ideje bőven hatni és reggelre csodát tett a bőrömmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

szeplovigyor

2019. augusztus 4.

Egy nagyon kedves krém nekem. Puhává tette az arcom, gyorsan felszívódott, nem pattogtam ki tőle. A pirosságomat levitte, könnyű krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Nagyon finom illatú és gyorsan felszívódik. Hidratál. Lassan egy éve ezt használom és nem pattanásos tőle a bőröm, nem zsírosít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

rantotthusforever

2019. április 14.

Szeretem, este szoktam használni. Nagyon hamar megszáradt és az illata is nagyon finom. Ha elfogy szerintem másikat fogok kipróbálni, de ettől függetlenül jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

amygdala0131

2019. április 7.

Finom illata van, és puha lesz a bőröm használat után, de sminkelni nem tudok rá, mert kukacosodik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Ramada86

2019. február 3.

Nagyon szeretem, finom illatú, egész gyorsan beszívódó krém, ajánlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Nagyon szeretem, finom illatú, egész gyorsan beszívódó krém, ajánlani tudom

Echan

2017. október 18.

Nagyon finom illatú és rendkívül tápláló krém. Gyorsan felszívódik, nincs zsíros nyoma. A bőröm egyenletes és finom tapintású tőle. A gyulladásos területekre is csillapító hatása van, gyorsan eltűnnek a patik nyoma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Budapest77

2017. október 9.

Nagyon jó arcolajjal vegyítve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 9.

Nagyon jó arcolajjal vegyítve.

erikaa

2017. március 6.

Régen használom, és eddig még nem írtam róla véleményt de most megteszem.
Az illatát én is imádom, annyira kellemes. Vizes bázisú nem hagy zsíros érzetet a bőrömön azonnal beszívódik és hidratált érzést nyújt az illata pedig sokáig érződik.
Már harmadjára veszem újra, remélem nem fogja az avon megszüntetni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Régen használom, és eddig még nem írtam róla véleményt de most megteszem.
Már harmadjára veszem újra, remélem nem fogja az avon megszüntetni

Eszter00G

2017. február 15.

Pár napja használom ezt a krémet, és várni szerettem volna még egy kis idôt az értékeléssel, de egyszerûen annyira szeretem, hogy nem tudtam *-* borzalmasan jó és kellemes illata van, az én bôrömet puhává tette és nekem az állagával sincs gondom, a maszk párját is és az is nagyon jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.