Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pattelin, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az Avon aloe vera és makadámdió-olaj hajpakolás hidratálja, táplálja és simítja a hajat, megkönnyíti annak kifésülését.

• hidratálja a hajat a tövektől egészen a hajvégekig
  • regenerálja a hajat, mely egészségesebb megjelenésű lesz
  • a haj erősebbnek érződik

rebus1986

2019. március 7.

Jó volt a hajamra, könnyen kifésülhetővé tette, és az illata is kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Jó volt a hajamra, könnyen kifésülhetővé tette, és az illata is kellemes.

masni1208

2019. január 14.

Nagyon szuper lesz tole a haj valodi szalon szepsegu apolt nem szalkas.. annyi a baja csak.hogy ra 2 napra mar moshatod is ujra a hajad.. 4-5 percig hagytam fennt igy erte el a hatasat nalam ujra vevos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Emma26

2018. november 14.

Nem rajongok az Avonos samponokért, balzsamokért hajpakolásokért, ennek mégis adtam egy esélyt. Az aloe Vera miatt. Nos nem bántam annyira, hogy azóta már többször is újra rendeltem. Isteni puha, selymes lesz tőle a hajam. Nem zsírosítja nem nehezíti el. Kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

pattelin

2018. október 24.

Elég jó hajmaszk, szépen puhává varázsolta a hajam! Bár elfogyott a Kallos hajpakolásom és úgy váltottan erre, szóval csodát nem vártam.. Még csak 3x használtam, valójában ki kell tapasztalnom még a megfelelő hatóidejét. A leírás szerint 1 percig kell hagyni... Ha 15-20 percig hagytam úgy vettem észre, picit elnehezítette a hajam. Ha kb 6-8 percig, az úgy egész jó volt! Próbálgatom még..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Hidratálók: Dimethiconol, Butylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3