Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2012. december 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Kuro

2015. augusztus 20.

A kupak erősen zár, nekem sikerült letörnöm... Az illata szolid, finom. A szemcsék egész aprók és -nekem- kevés magában a krémben, de kinek mi. Elhasználom, mert kaptam, de nem veszem újra. A sima házi őrölt kávés radírom hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Loreley

2015. február 22.

Elhasználgatom,de nem vagyok oda érte.Ráadásul borzalmas a kupakja,alig bírom kinyomni belőle a lemosót...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

nadalandy

2014. július 25.

Én szeretem az Avon Naturals Barack és Mandulatejes bőrradír. Kellemes az illata, gyorsan és alaposan radíroz. Viszont ha szembe kerül, borzasztóan csípős hatást vált ki.

Viszont az Avon Naturals Barack és Mandulatejes arctisztítója valami borzalmas. Annak is kellemes az illata, de semmire sem való. Miután lemostam az arcomról olajos érzetem maradt. Nem érzem hogy tisztítana :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

badarniki

2014. március 24.

Szerintem egész jó. Mondjuk néha aggaszt hogy parfümöt tesznek az ilyen szerekbe. A sminket hát úgyahogy eltávolítja de a szemem alatt mindig marad feketeség (nem a karikák). A hidratálása szerintem nem olyan jó mert kicsit húzódik tőle a bőröm ezért néha be kell kennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 24.

kissbarbara1990

2013. október 25.

Nem szerettem használni, nem volt tőle maximálisan tiszta érzetű az arcbőröm. Gyorsan fénylett utána az arcom. Porosodik a fürdőszobában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

adrika128

2012. november 27.

Az illata jó viszont miután csípte az arcomat nem használtam többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Az illata jó viszont miután csípte az arcomat nem használtam többet.

d.realolife

2012. november 7.

Selymesíti, hidratálja az arcomat. Nedves bőrön remekül habzik, az illata is kellemes. A sminklemosás alatt esetleg a púdert lehet érteni,azt eltávolítja, de ha közvetlen szembe kerül nagyon csípi és ha a szem környékén nem mosom le mindjárt utána fáj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

kalmaniki

2012. augusztus 15.

Imádom az illatát, nagyon jól tisztít és nem húzódik tőle a bőröm, már többet is elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

SAnett

2012. augusztus 4.

Nekem megfelelt. Rossz véleményem erről a termékről még nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Nekem megfelelt. Rossz véleményem erről a termékről még nincs.

SAnett

2012. augusztus 4.

Egy átlagos napon,ha megyek valahova,csak szemöldökceruzát és szempillaspirált használok. Örömmel vásároltam, hogy naa,este ezzel lemosom + ápolom meg minden,de egy dolgot nem értek.Miért nem úgy alkották meg,hogy ne csípje baromira a szemem(próbálom kikerülni,de valahogy mindig belemegy)?!.Este és reggel kicsit félve használom,már lassan visszatérek a jól bevált enyhe folyékony kézmosóhoz,ami mindig is bevált. Ha elfogy,el kell gondolkodnom azon,hogy nekem kell-e még ez. Tényleg jó, az illata is csúcs,de nekem ez a szemcsípés nem valami nyerő.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Narancssárga.