Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

BioSeed komplexet tartalmaz, mely növényi kivonatokkal táplálja, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sissy93

2013. május 1.

Pár éve kaptunk ilyeneket ajándékba, én mézeset, a húgom cseresznyéset. Az illata nagyon finom volt, nekem az állagával sem volt semmi bajom, csak nehéz volt eltalálni a mennyiséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Csajszi26

2013. április 30.

Ezzel az állaggal valami tényleg nemvolt rendben, sokszor egyben maradt nem habzott fel talán a tusolórózsával el lehetett oszlatni, de túl macerás volt... Az illata tényleg isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 30.

wanda

2013. április 30.

Hasonlóak a tapasztalataim mint az elöttem szólónak :) Az illata tényleg rendben volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

idusmidus

2012. október 10.

Ezer évvel ezelőtt édesanyám beszerzett egy ilyen 'belenyúlkálós, a kezedben majd jól habbá váló tusfürdő csodát', hát őszintén szólva számomra csalódás volt. Konkrétan mintha egy kemény zselatinos, pudingszerű gélgyurmába nyúlkálnánk, ami nekem nem kényeskedésből, de nem túl bizalomgerjesztő. Nem habzik elég gyorsan és intenzíven, ráadásul az ujjaim között megtapadt és úgy kapirgáltam ki onnan.:D Annyira ez nem szárít, mint a tusfürdői. A kellemes összetevők természetesen a lista végén tanyáznak.:D Nem találom gazdaságosnak sem, ráadásul macerás a használata. Az illata volt számomra az egyetlen pozitívuma, finom gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.