Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katocalol, az összetevőket feltöltötte: Ewyca, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

A málna táplálja a hajat, selymesen simává és gyönyörűvé varázsolja - a hibiszkusz erősít és hidratál, valamint segít fenntartani a fejbőr egyensúlyát.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dorina09

2022. január 19.

Nagyon jó illata van, viszont másra nem igen lehet használni. Szeretem vele fújkálni a hajam! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

N7502

2021. október 7.

Nagyon szárította a hajam és egy idő után az illata is megváltozott, nem volt kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 7.

mlexa

2019. június 20.

Annyi mindent nem csinál, mint amit ígér, de nyáron szeretem a hajamra fújkálni, mert isteni finom illata lesz tőle. Nem lapult le tőle a hajam, illetve nem is zsírosította be. Szóval nem egy csodaszer azért, de szerintem kellemes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

sweetheart

2019. március 1.

Az illatát imádom. Nem jöttem még rá, hogy ez mire is jó, nem lett fényesebb, puhább hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

dynah13

2018. július 28.

Az illata kellemes, de semmi masra nem jo. Kifujkaltam a hajamra, de ujra nem vettem, es nem is tervezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

fanni24

2018. május 27.

Nagyon szeretem. Isteni az illata, tényleg felfrissít, nem nehezíti el a hajat, nagyon sokáig elég és még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Eszteerke

2018. március 28.

Az illata jó, nagyon tetszik, de igazából a hajammal semmit nem csinál..Nem teljes pénzkidobás, mert az illata miatt gyakran fújom rá a hajamra, de újra már nem venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Tyler1985

(!)
2017. szeptember 11.

Egy kihagyhatatlan akcioban rendeltem meg mind a 3 màlna-hibiszkusz termeket,arra viszont azota se tudok rajonni, hogy ez a spray tul.keppen mire is jo????Az illata gyenge.A hajvegem gubancossa valt tole, pedig az eloirtak szerint 20-25 cm rol permeteztem be... volt hogy teljesen kozelrolfujjtam, ugy sem volt jo.Lapit es zsirosit, naponta hasznalva pedig a hatas katasztrofalis...Az egesz termekcsaladbol ez a spray egy absz penzkidobas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

csemezb

2017. augusztus 26.

Ajándékba kaptam, de nem estem hasra tőle. Jó illata van, de hamar elillan, és kb semmit nem csinál a hajammal, csak az illata miatt használom. Amúgy nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Riccah

2017. június 7.

Az illata kellemes, frissít, de csodát nem tesz - no nem is várom tőle. Viszont az illata elillan a várt hatásokkal együtt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Extract
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.