Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2015. március 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

100%-ban a természet ihlette - energizáló naracs és gyömbér a testednek.

Gyengéden tisztítja és hidratálja a bőrt. Selymesen sima érzetet biztosít a bőrnek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zahraa

2017. április 15.

Kellemes, kremes textura, es finom fuszeres-friss illatu. Kicsit karacsonyi hangulatot teremt. :)
Nem szaritott, es szepen tisztitott, boven habzott, es eleg sokaig eleg volt az egy flakon. Kiprobalni jo volt, ujravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

v.szilvia789

2013. december 29.

A flakon negyedét tudtam elhasználni, utána besokalltam az illatától. Valahogy egyre műanyagabbnak kezdtem érezni, végül elraktam a szekrénybe, majd kézmosónak jó lesz. Egy pozitívuma azért van, meglepő módon nem szárított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Kósza

2013. december 1.

Szép kis gyöngyházfényű maga a cucc , az illat pedig nagyon kellemes, tényleg nem csupán narancs hanem kellően fűszeres. Picit mű persze, de lehetetlent nem is kívánhatok tőle. Mérsékelten habzik.
Nagyon kellemes kis tusfürdő, jár az öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 1.

Nagyon kellemes kis tusfürdő, jár az öt.

Szilvi21

2013. november 17.

Nagyon finom az illata és jól hidratál. Én meg vagyok vele nagyon elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Nagyon finom az illata és jól hidratál. Én meg vagyok vele nagyon elégedve.

agiv

2013. november 8.

Nagyon fini illata van.jó krémes.Engem nem szárít,mondjuk mindíg testápolózok utána.Nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

kitty06

2013. november 6.

Sajnos nem hidratál ezért biztos nem veszem többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Sajnos nem hidratál ezért biztos nem veszem többet.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Színező anyag. (Piros)