Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: christystyle, Módosítva: 2015. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kiszerelés: 75 ml

dizabella01

2016. november 16.

Nagyon jól végzi a dolgát, többet nem is várhattam volna tőle, ár és minőség arányban az egyik legjobb választás. Az illata is nagyon finom, megvan a granátalmás arckrémem is, az is kiválóan teljesített annak idején (már rég lejárt szerintem). Körülbelül 3 évvel ezelőtt vettem őket, de sajnos már nincsenek az Avon katalógusban...Tuti hogy újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

trisztan

2016. január 24.

Túl nagy szemcsés, bár lehet csak nem az én bőrömben való. Egyébként nem volt gond vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

krémparádé

2015. június 26.

Többnyire pattanás elleni arcradírt szoktam használni, de ezzel kivételt tettem. Tisztít, frissít, és picit szárít is. Nem lett nagy kedvenc, sajnos a finom illata is avassá vált a végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Sunrise

2015. március 13.

Jól radíroz, puha lesz utána a bőr, szerintem megfelelőek a szemcsék, bár volt már jobb arcradírom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 13.

faatama

2014. december 21.

Nem szárít, olcsó, az illata sem rossz. Semmi extra, nekem bőrradírként valahogy nem tud eleget. Egy egyszerű cukros-olívás itthon kotyvasztottal sokkal szebb eredményt érek el. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

szdm84

2014. augusztus 28.

Nekem is kicsit fura az "illata" illetve nem olyan, mint amihez eddig szoktam. Elég krémes állaga van, nem szárítja a bőröm, de nincs az a hatás, mint a megszokott arcradíromnál. A radírozás után a tükörben sem látom azt, amit elvárnék és amit megkapok a szintén olcsó árfekvésű arcradíromtól. Nem volt pénzkidobás, ráadásul akciósan vettem, de nem veszem meg még egyszer.
Most így olvasgatva a többi hozzászólást... Nekem egyáltalán nem lett tőle sima a bőröm, olyan érzésem lett tőle, mintha bekrémeztem volna a bőröm, aztán ennyi.
Sunfleur arcradírt használok, ami nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Sunfleur arcradírt használok, ami nekem nagyon bevált.

Fleur

2014. augusztus 7.

Olcsó, szép, de a manduláshoz képest nagyon fura szaga van. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Olcsó, szép, de a manduláshoz képest nagyon fura szaga van. :/

-.Nikii.-

2014. július 7.

Túl krémes szerintem és furcsa az illata. Attól még jól radíroz, de valami hűsítést vártam volna. Azért megadom az 5*-ot, mert ennyi pénzért tök jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 7.

szabonikolett120

2014. július 1.

Szépen radíroz,tisztít.Használatkor kevés kell belőle,így sokáig kitart.Az állaga krémes,már ott is látszanak a kis szemcsék.Mondjuk pont ez a hátránya,hogy szerintem már túl kicsik a szemcsék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

évy

2014. május 31.

Én szerettem kíméletesen tisztít elég belőle kevés!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Én szerettem kíméletesen tisztít elég belőle kevés!

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2