Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: spavanilly, az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Vitaminos sampon és balzsam 2 az 1-ben festett és sérült hajra, regenerálás E-, B3-, B5-vitaminnal.

• segít a hajat egészségesebbnek mutatni
  • felfrissíti hajkoronádat
  • hozzájárul hajad természetes nedvességtartalmának fenntartásához

Kkovacs08

2020. január 4.

Sajnos a 3. hajmosásnál, ki kellett dobnom. Iszonyatosan viszketett a fejbőröm és száraz is volt a hajam, nehezen tudtam ki fesülni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

candy28

2019. október 12.

Egy ideig Avon samponokat használtam, eztán áttértem más samponokra, amiktől kiszáradt és hámlott a fejbőröm. Aztán próbáltam valami Avonosat keresni megint. Megtaláltam ezt, mert azt írta, hogy "visszaállítja a fejbőr nedvesség tartalmát" és tényleg így van. Már 3 hónapja használom és azóta megszűnt a fejbőr szárazság. Külön jó pont, hogy nem kell külön balzsamozni, így gyorsabb a hajmosás. A hullámos fürtjeimet is megszelídítette. Az illata nem olyan tartós, mint a többi samponnak, lehet ezért sem viszket a fejbőröm tőle, mert nincs telenyomva parfümmel. Direkt a nagy flakonost vettem, sokáig elég. Nekem is nehéz kinyomni a flakonból, mert nagyon sűrű. Én ezt úgy oldottam meg, hogy leszedem olyankor a tetejét és úgy könnyen "ki lehet önteni" belőle a sampont. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

foltospanda

2019. június 27.

Első pár használatkor nagyon megvoltam vele elégedve, viszont utána elkezdett viszketni a fejbőröm. Még párszor használtam, de sokkal jobban viszketett. Most, hogy abbahagytam a termék használatát semmi baja a fejbőrömnek. Sajnálom, mert nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

Annabella0

2019. június 7.

Én is pár hónapja vásároltam egy nagy kiszerelést. Valahogy elkerülte a figyelmemet, hogy ez NAGY. Úgyhogy biztosan elég lesz akár Karácsonyig is 😂
Nagy kiszerelés révén nehéz kinyomni, pluszban nehezíti, hogy a sampon-balzsam nagyon sűrű. Nehéz a hajon is egyenletesen eloszlatni, viszont finom illata van, hatásával nem volt problémám. Nem nehezíti el a hajam és gyorsabban sem zsírosodik. Szép csillogóvá teszi.
Alapjában véve nem rossz termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Alapjában véve nem rossz termék. :)

tenagi

2019. január 12.

Nagy kiszereléssel vettem, akcósan jó pár hónapja... Nem fogom újra venni, hiába vagyok odáig meg vissza a maracuja illatától. Mondjuk én a hajpakolással együtt használom, úgy ki is tudom fésülni a hajam, viszonthamarabb zsírosodik. Ha csak ezt használom nem elég a benne lévő balzsam, kell hozzá plusz valami... szóval ördögi kör.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Kriszta180222

2018. december 27.

A végeredmény nagyon tetszik, viszont nem felhőtlen az öröm, mert nagyon nehéz eloszlatni a hajon. Egynek jó lesz, de nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Bububaba

2018. április 1.

Amióta használom már nem száll a hajam,sokkal frissebb és jobb a tartása. Kicsit nehéz adagolni a nagy flakonból,de megoldható. Isteni az illata,ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 1.

Kobold

2018. március 22.

Az illata miatt vettem meg, és nagy kiszerelésben jó volt az ára. Viszont a fejbőröm egy idő után elkezdett viszketni. Másik samponnal felváltva el fogom használni, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

spavanilly

2017. április 26.

Az első pàr használatakor még hitegetett, hogy jó lesz ő...De később kiismertem: ha olyan kedve van, màsnapra lezsírosít, máskor puha lesz tőle a hajam, és fényes...utàna irdatlan viszketést szabadít rám...
Nem volt még ilyen zsákbamacska samponom.
Mindezek ellenére szeretem, mert jó illatú, jól! habzik, olcsó és nem okoz korpát.
Újravenném-e?
Amilyen hülye vagyok, igen...Annyira szeretném hinni, hogy tényleg vitaminos!
Nekem a festett hajam igényel még utána balzsamozást, de ha kihagynám is meg tudnék fésülködni.(.Ellentétben pl. a dm. samponjaival).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Nem volt még ilyen zsákbamacska samponom.
Újravenném-e?
Amilyen hülye vagyok, igen...Annyira szeretném hinni, hogy tényleg vitaminos!

kicsicsillag322

2017. április 19.

-10 ha tehetném... Kiszárította a hajam és viszketett a fejbőröm is..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 19.

-10 ha tehetném... Kiszárította a hajam és viszketett a fejbőröm is..

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate