Avon

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az Avon Csalán és bojtorján sampon vékonyszálú, töredezett hajra erősíti, védi és táplálja a hajat a csalán és a bojtorján természetes összetevőknek köszönhetően.

• a csalán B-vitaminban és ásványi sókban gazdag, erősíti a haj szerkezetét, táplálja, hidratálttá és gyönyörűen fényessé varázsolja
  • a bojtorján C-vitamint és nagy adag foszfort tartalmaz, elősegíti a haj természetes növekedését és megvédi a károsodástól, valamint nyugtatja az irritált bőrt

siskin7

2019. július 28.

Sajnos azt kell írjam, nekem sem nagyon használt, bár olvasom, hogy vékonyszálú, töredezett hajra van. Nem is igazán érzem magam ,,oda" valónak. Ellenben eléggé gyosan zsírosodik, és ezt a sampon sem rövidíti le. Várom, hogy elfogyjon, többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Caitlin1222

2019. március 16.

Párom sokáig használta és neki bevált (bár az ő haja vastagszálú, dús és nem zsírosodik), én csak egyszer-kétszer próbáltam ki, mert nagyon szárította a fejbőrömet, hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Flamingo992

2019. január 23.

Szeretem ezt a sampont,nekem bevált a hajam szép lett tőle,jól habzik nekem megérte!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

kurrek

2018. július 17.

Ez egy rémálom volt...soha többet. Zsíros hajam van, megmostam vele, de csak pénz és vízkidobás volt...szó szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

kicsigyongyhajulany

2018. április 19.

Nincs különösen problémás hajam. Vêkonyszálú, nem túl zsíros, nem túl száraz, néha töredezik. Egy olcsó és jó sampont kerestem. Na, ez pont az. Könnyű vele hajat mosni. Az egy hajmosason belüli második mosáskor már erősen habzik, jól tisztít. Illata nem tolakodó, visszafogott. Különösen kellemes a nyári hőségben, amikor az ember egyszerűen csak gyorsan szeretne túl lenni az egész procedúrán, s tiszta hajjal-fejbőrrel végezni tovább a dolgát. A hajam könnyű lesz tőle. Nem dúsít, de ezt nem is ígéri. Én mindig használok utána vlmilyen hajsprayt, de nekem minden nem 2in1 típusú sampon után kell, különben nem tudom kifésülni. Külön érdeme, hogy a férjem, akinek sok dologtól viszket a fejbőre, szintén szereti, s nem is korpásodik tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Narbeleth

2018. február 10.

Hozza ugyanazt, mint a legtöbb avonos sampon. Jól habzik, jól tisztít, csak enyhén szárítja a hajat. Az illata nem különösebben érdekes, gyorsan el is illan, engem nem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

thewildone

2018. január 3.

Javít a haj szerkezetén, de az illata számomra sajnos pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Javít a haj szerkezetén, de az illata számomra sajnos pocsék.

SzL

2017. december 29.

Egyrészt azért vettem meg mert ár/mennyiség arányban nem jött ki rosszul. És úgy gondoltam legyen valami sampon itthon ilyen sos alkalmakra. Plusz a bátyámnak is tökéletes aki nem figyel az ilyen dolgokra úgy igazán, hanem amit talál és rá van írva, hogy sampon azzal mos hajat, és nem akartam hogy az én úgymond drága dolgaimat használja 2 naponta.
Az illata nekem kellemes volt. Tényleg nehezen habzik meg picit nehéz eloszlatni. Tisztítani tisztít, nekem nem rontott a hajam zsírosságán megmaradt a 3 naponta hajmosás ezzel a termékkel is. Ha jól ki van mosva nem nehezíti a hajat sem. Én mindig használtam utána balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Enci76

2017. október 2.

Nekem túl szilikonos érzetű, nehezen tudom habosítani. De nem igényel balzsamot, szép tartása van a hajamnak tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

kartyikanna

Korcsoport: < 18
2017. július 29.

Nem sokkal különlegesebb a többi samponnál, de nem is rosszabb. Jó vele hajat mosni, ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 29.

Antioxidánsok: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

Színezék. Lila színű.