Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: kutvolgyiemese, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az Avon Fekete retek és cédrus frissítő sampon a fekete retek természetes erejével segít erősebbé tenni a hajat és eltávolítani a szennyeződéseket. Friss és megújult érzetet nyújt a hajnak. Lelapuló és élettelen hajra. Használata: vidd fel nedves hajadra, habosítsd fel, majd öblítsd le. Ismételd meg, ha szükséges.

ramonanagy0669

2017. június 14.

Érdekes.. Nagy nehezen tudtam csak elhasználni. De csak azért mert nem szívesen használtam.
Gyorsan zsírosította a hajam.
Viszont puhább és selymesebb lett.
Frissítő hatást nem tapasztaltam.
Ha hajhabot nem használtam akkor úgy rálapult a fejemre a hajam, mintha meg se mostam volna, és másnapra már be is zsírosodott.
Nekem nagyon sok kellett belőle a mellig érő hajamra, nehezen is habosodott fel.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Gyorsan zsírosította a hajam.
Viszont puhább és selymesebb lett.
Frissítő hatást nem tapasztaltam.
Nem veszem újra.

Bebek

2016. február 23.

Nekem semmi bajom nincs vele. Jól habzott, az illata sem rossz, én könnyen ki tudtam öblíteni, a hajam könnyen kifésülhető volt, nem lapult le, nem volt csomós stb stb. Zsírosodással is egészen jól tette a dolgát, 2-3 naponta kell hajat mosnom, ezzel is 3 naponta mosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Teniko

2015. december 30.

Az illata nagyon jó. De! Soha semmilyen körülmények között nem ajánlom! Olyan mintha nem is mostam volna hajat. Összeáll, gubancos és zsíros tapintású. Pénzbedobás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

levendula72

2015. június 11.

Az illatát szeretem, nem émelygős, friss illat, a hajamnak sem rossz, igaz csodát nem tesz, de én még csodasamponnal nem találkoztam! Illata miatt biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 11.

ZsB

2015. június 5.

Rettenet rossz. Nem tudtam rendesen kimosni a hajamból, persze ez csak szárítás után derült ki. :( Mintha meg sem mostam volna, annyira rossz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

p.cseresznye

2014. október 26.

Gondoltam kipróbálom. Kétszer használtam, de továbbajándékoztam. Kézzel szoktam szárítani a hajam, és szárítás után, tiszta zsíros, ragacsos lett a kezem, mintha valami réteget hagyott volna a hajamon. Ilyent eddig soha semelyik másik samponnál nem éreztem, gondoltam tán nem jól mostam meg a hajam, majd legközelebb. Második alkalommal is ugyanez volt, a kezem csupa ragacsos lett ahogy igazítottam a hajam szárítás közben. Két nap után a hajam is összeállt utána. Az illata nekem kicsit émelyítő volt, de ez nem lett volna baj, de az a fura ragacsosság nagyon zavart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 26.

p.monicica

2014. július 23.

Kétszer mostam eddig hajat ezzel a samponnal a pakolásával használom,finom friss illata van szép fényes lett tőle a hajam.
Nem zsírosított ,nincs semmi irritáció.Egy jó kis átlagos sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 23.

Nem zsírosított ,nincs semmi irritáció.Egy jó kis átlagos sampon.

Antioxidánsok: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract, Thuja Occidentalis Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.