Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes bőrápolási termékcsalád, melynek ereje a leghatékonyabb gyógynövényekben rejlik.

A feszesítő nappali krém feszesebbé és rugalmasabbá teszi a bőrt. Javít a bőr külső megjelenésén.

Kiszerelés: 50 ml

citronella

2015. május 18.

Édesanyám régóta csak ezt használja,nagyon szereti. Próbálta már a márka drágább krémeit is (anew) illetve más márkáktól is több mindent,de ez vált be a legjobban,illetve ár-érték arányban ez a legjobb. Rendszeresen újraveszem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

zdoreebaba

2014. április 17.

Végre megérkezett.
Anyának rendeltem anyák napja alkalmából az éjszakai párjával együtt, mert már régóta akart egy ránctalanító krémcsaládot. Nagyon kíváncsi voltam, hogy milyen lesz ez a természetes összetevőkből álló nappali krém, ami jó a ráncokra. Amikor megérkezett, anya teljesen kiakadt, hogy milyen picike kiszerelésű és félt, hogy nem fog sokáig eltartani.
Elkezdtem a próbát: először kipróbáltam a csuklómon. Az illata kellemes, néhol a naptejre emlékeztet. Az állaga krémes, nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy mancsos/ragacsos érzetet a bőrön. Szerintem elég jó választás volt az árát leszámítva. Ha nem lett volna akcióban, biztos, hogy más arcápolót választottam volna a katalógusból. Anya is kezdi megszeretni és a ráncai is kezdenek néhol eltűnni. Remélem hatásos lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Végre megérkezett.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Yeast Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Hydrolyzed Elastin, Soluble Collagen, Urea, Algae Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.