Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Rityy, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes bőrápolási termékcsalád, melynek ereje a leghatékonyabb gyógynövényekben rejlik.

Segít csökkenteni a finom vonalak és ráncok külsejét, valamint pihenteti a fáradt szemeket.

Kiszerelés: 25 ml

anemon

2015. december 19.

Két hete használom, és nagyon pozitív a véleményem. Minden reggel hatalmas társkákkal a szemem alatt ébredek, habár még csak 29 leszek, de ez az állapot már kb egy éve fennáll. Több szemkörnyékápolót is kipróbáltam már (Bioderma, Vichy, Avon más termékei), de eddig ez a leghatásosabb. Éjszakára kenem fel összekeverve egy kis szőlőmag olajjal és reggelente már sokkal kevésbé puklis a szemem. Pl a bioderma szemkörnyékápolótól iszonyat könnyeztem, ez viszont egyáltalán nem csíp. (Éjjel elkerülhetetlen, hogy ne kenődjön az ember lányának szemébe). Ráncaim még egyáltalán nincsenek, így ránctalanító hatásáról nyilatkozni nem tudok, de táskákra merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Brazilparty

2015. április 23.

Kicsit ragacsos érzés maradt utána, de aztán beszívódott. Viszont, ahogy előttem is írták, semmilyen hatásról nem tudok beszámolni. Mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

nadalandy

2015. január 6.

Kellemes illata van, lassan szívódik fel a bőrbe. Ránctalanító hatást nem tapasztaltam, de a szem környéki bőrt nyugtatja.

Update: Elhasználtam. Szeretem krémezni az arcom, ezért fogyott el. De igazán semmi pluszt nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Jutka1989

2014. december 19.

Régóta használom, sokáig elég. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Régóta használom, sokáig elég. Elégedett vagyok.

Rityy

2014. február 10.

Megrendeltem, hátha megelőzésre jó. Bár még 28 leszek, de szerintem a megelőzés a fontos, ha ránc van azzon már csak a plasztikai sebészet segíthet. Így megrendeltem, jól hangzott a reklámja, összetevői se nagyon gázak... Hát nem tudom mi van benne.. de nekem még rontott a bőrömön....Nézem reggel pár nap után... mintha meg lenne ereszkedve a felső szemhéjam... és több a szarkaláb...puffadtabb lett a szemem....Tudtam csak ettől lehet, ez az új csak amit használok... Elkezdtem nem használni esténként... ezek elmúltak, újra kisimult a bőröm... Lehet kiszárította? Vagy valamire ilyen érzékenyen reagáltam... Nem tudom, de mióta nem használom elmúltak ezek a káros hatások. Odaadtam anyukámnak, hátha neki beválik...néha használja de szerinte se nagy szám.. Úgyhogy legszívesebben visszaküldeném, de annyi vele a macera hogy nem éri meg....Szerintem semmit se ér....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

claudia

2014. január 5.

Megrendeltem ezt a cuccot, holott még kéne pár év, hogy beleférjek a felhasználó körébe, de 23 évesen olyan brutál karikás, lilás, enyhén szarkalábas a szemem a fáradtságtól na meg a csodás öröklött jellemeimtől, hogy sírok ha hajnalban tükörbe kell néznem. Nem bírtam már tovább, kit érdekel alapon rendeltem mert akciós volt.
Egész soknak tűnik ez a 25 ml, illata nem nagyon van, gyöngyházas, majdnem mint a kaviáros ápolójuk. Nekem nem annyira hidratál, de nagyon feszesít, most is ahogy gépelek ki van meredve a szemem, nagyon jó ilyen szempontból :) A csúnya színeket csak kicsit halványítja, de nekem már ez is valami.
Aha savas, meg írják, hogy kerüljem ugye emiatt a napfényt...hm, nem baj, mostanában úgyse nagyon megyek ilyen helyekre :)
Összességében az én bőrömre jó, nagyon nagyon kifeszíti a bőröm és tényleg érzem, lehet hogy további megelőzésre is jó. Alá/fölé viszont kenni kell valami hidratálót, nem igazán táplál (nekem legalábbis).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

lasaguilas

2013. október 25.

Semmilyen hatása nincsen.Nem ránctalanít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 25.

Semmilyen hatása nincsen.Nem ránctalanít.

Abalam

2013. október 20.

Anyukámnak rendeltem belőle, de néha egy kicsit elveszek belőle, finom az illata és kellemes a bőrnek. A ránctalanításból túl sokat nem vettünk észre, de az tény, hogy nyugtató hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak