Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2019. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Alkalmas normál és kombinált bőrre. Segít eltávolítani a szennyeződést és a sminket. Nem szárít.

tonic

2019. január 20.

Volt ilyen, nem volt rossz,bár jobbak is vannak persze,viszont inkább egy ilyen összetevő,mint azok,amik sokkal több vacakkal oldják meg,h koszt leszedjen,stb.. puha volt,tulajdonképpen tonizált,célnak megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

Renus

2019. január 12.

Olyan kár hogy nem kapható már.
Imádtam a hatását az illatát, biztos hogy betáraznék belőle.
5 csillagos. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Olyan kár hogy nem kapható már.
Imádtam a hatását az illatát, biztos hogy betáraznék belőle.
5 csillagos. :)

blackcat00616

2015. március 25.

Szépen leszedi a sminkem, jó kis gyulladáscsökkentő, de nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Szépen leszedi a sminkem, jó kis gyulladáscsökkentő, de nem szárítja a bőröm.

emagdi

2014. augusztus 3.

Arctisztítónak szerintem nagyon gyenge, még a smink nélküli bőrt sem tisztítja meg szerintem. Viszont egyfajta toniknak kiváló, arctisztítás után, krém előtt a bőrt áttörölve egész jól hidratál.
Akciósan vettem párszáz forintért, annyiért megérte, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Akciósan vettem párszáz forintért, annyiért megérte, de nem fogom újravenni.

elve

2014. május 19.

Nekem alapvetően bevált, a sminknélküli napokon szépen letisztította az arcom,puha lett tőle. Utána használtam a tonik változatot is,a kettő együtt bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Oraculum

2014. április 25.

Fura érzés volt az arcon, olyan nehéz és eléggé zsírosított is.
Ecsettisztítóként végezte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Fura érzés volt az arcon, olyan nehéz és eléggé zsírosított is.
Ecsettisztítóként végezte...

dorisz93

2014. február 21.

Ajándékba kaptam, a felét el is használtam, de nem igazán szerettem meg. Fura és kellemetlen érzés volt ezzel arcot mosni, olyan, mintha nem engedte volna a bőrömet lélegezni. Nem csípett, és tényleg nem vettem észre, hogy szárított volna, de nem szeretném tovább használni, úgyhogy ha valakinek esetleg kedvencévé vált és igényt tartana rá, van még egy fél flakonom, jóval áron alul továbbadnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2