Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Anna28, az összetevőket feltöltötte: nusika, Módosítva: 2016. április 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hidratálja, frissíti és táplálja  bőrt. Világosítja a bőr tónusát. Gyengéden radíroz mikrogyöngyökkel.

dori96

2016. január 26.

az illata tényleg nagyon jó,de nem igazán vettem észre hatást a használata után. könnyű volt lemosni, az biztos+ olcsó is volt, emiatt 3 csillag.de nem győzött meg arról,hogy újra vegyem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 26.

SexyBeauty

2014. január 23.

Nem rossz,de elég aprók a szemcsék.Az illata tetszett.Elhasználom,de annyira nem vagyok oda érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 23.

pannongirl

2013. január 20.

Nagyon szeretem az illatát, igazi eper illat! :-)
Igazából különösebb változást nem látok az arcomon használat után, én sem venném újra, de ha már megvan, elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Nagyon szeretem az illatát, igazi eper illat! :-)

allcatsaregrey

2012. szeptember 20.

Én szeretem, nekem hidratálja a bőröm. Kellemes érzés marad utána, és nem mellesleg nagyon finom illata van. Gyengéd a bőrhöz és könnyű lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Szaszmancs

2012. szeptember 18.

Jó illata van,de semmire nem jó. Elhasználtam,mert kárt sem tett,de már a közepénél alig vártam,hogy elfogyjon. Többet nem venném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrogenated Soybean Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Színező anyag. (Piros)