Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. május 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Száraz, durva, fénytelen hajra

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 10.

Otthom talaltam ezt a sampont,es gondoltam kiprobalom.Eloszor amikor mostam vele a hajam nagyon jo volt,ezert ugy gondoltam tovabb fogom hasznalni.Hat rossz dontes volt,utana elkezdett korpasodni tole a hajam.Egyetlen dolog ,amit szerettem benne az az illata volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 10.

szepjulia

2013. október 16.

Annak ellenére, hogy száraz hajra van, nekem a zsírosodásra hajlamos hajamra is nagyon bevált. Az illata is egész jó, nem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

eperkonzerv

2013. augusztus 20.

Kellemes illata van, nem zsírosodik tőle hamar a hajam. Nekem bevált, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

malik.regina5

2013. augusztus 5.

imádom az illatát,jól tisztít,bár viszket tőle a fejbőröm...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

imádom az illatát,jól tisztít,bár viszket tőle a fejbőröm...

agiv

2013. július 19.

Nagyon jó illatú,puha és selymes lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

Nagyon jó illatú,puha és selymes lett tőle a hajam.

nikii

2013. július 8.

Jól tisztít, az illata isteni és a hajam szépen csillog tőle. 5* :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Jól tisztít, az illata isteni és a hajam szépen csillog tőle. 5* :D

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil