Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: panneszka, az összetevőket feltöltötte: szbarb, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Azonnal felfrissít, miközben üde illatával az érzékeidet is felüdíti.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Szeretem a nagyon édes illatokat, de ez már számomra egy idő után túl tömény, ráadásul borzasztóan gyorsan elillan az illata, nem marad meg 5 percig. Az epres illetve málnás verzióját viszont nagyon szeretem, mint illatra, mint tartósságra jobban teljesítettek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Dea

2019. augusztus 2.

Imádom az illatát, igazi nyár illata van :) Egyébként naptejre emlékeztet az illata,számomra tökéletes nyári illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Mia0602

2019. július 20.

Ezt is unokahúgom gyüjteményéből próbáltam, mert kókuszgyűlölő vagyok. És jól tettem! Akik szeretik a kókuszt próbálják ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

mlexa

2019. június 20.

Ugyan azt lehet elmondani, mint a tusfürdőjéről is. Rendes kókusz illata nincs, és nekem nem lett a kedvencem ez az illat. Kevésbé volt tartós, mint a többi testpermet, amit nem igazán értettem. Kifújtam, addig éreztem, de a következő percben már semmi. A fürdőszobában lett végül elhasználva, másra nem volt jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

96viktoria

2019. június 18.

Frissíteni frissít de amilyen gyorsan magamra fújom úgy illan is el az illata a bőrömről, egy kicsit többet vártam volna tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

butterfly99

2019. május 20.

Az újságban barnás beütéssel reklámozták, amiről én azt sejtettem, hogy egy karakteresebb erősebb kókusz illatról van szó. Elég nagy csalódás ért mikor megkaptam ezt az enyhe illatú kékes-zöldes valamit. A pozitívum benne, hogy a nagy forróságban jól frissit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Bearbunny

2019. március 9.

Nagyon szeretem a kókusz illatát, így természetes volt, hogy testpermetet is ezzel az illattal szerzek be. Nagyon kellemes, nem tolakodó, finom illata van, ami valóban nem tart sokáig, ( vagy de, csak megszokja az orrunk ) de én nem is vártam tőle. Néha-néha " megfürdök " benne, így elég régóta megvan már, és még fele sem hiányzik. Nyáron, nagy melegben jó választás lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

ziza27

2019. február 26.

Imádom ezt az illatot. Nyári felüdüléshez kiváló, csak sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Imádom ezt az illatot. Nyári felüdüléshez kiváló, csak sajnos nem túl tartós.

evelyne30

2019. január 31.

Könnyed tiszta illat, nem tömény! Biztos újraveszem, bővel lehet locsolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Könnyed tiszta illat, nem tömény! Biztos újraveszem, bővel lehet locsolni!

Jucuus

2018. november 27.

Nyáron a melegben jó frissítő, az illata viszont nem tart sokáig (nem is vártam tőle), viszont iszonyuuuu finom kokuszos! 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.