Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. július 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Sampon tartás nélküli, lelapult hajra.

• málna - antioxidáns tulajdonságáról híres, B- és C-vitamint tartalmaz
  • hibiszkusz - vitaminbomba, mely a frissesség élményéről is gondoskodik

palmiii

2019. május 4.

Sajnos a 700ml-s kiszerelést vettem meg. Ez a sampon maga a borzalom. A hajam vizesen olyan lett tőle, mintha ragasztót kentem volna rá. Megszárítva, mintha meg sem mostam volna. Nagyon nehezen kifésűlhető, gubancos, lelapuló. Újra hajat kellet mosnom utána másik samponnal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Wonderwoman91

2019. április 7.

Átlagos sampon, az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Átlagos sampon, az illata tetszett.

bettina28

2018. szeptember 15.

Enyhe kifejezés hogy nagyon nem jött be ez a sampon... Eleinte kifejezetten utáltam, viszont mivel a nagy kiszerelést vettem meg, és soha nem dobok ki semmit ha nem romlott meg, ezért elhasználtam.. Illetve még az aljában mindig van egy kevés, és folyamatban van a használata.
A legnagyobb baj az hogy nagyon elnehezíti a hajamat, és már a hajmosás közben is olyan érzésem van, hogy nem tudom kimosni teljesen a hajamból. Sokkal nehezebb érzés még ha többször is leöblítem utána a hajam. Az illata nem rossz, viszont ez tarthatatlan. Sokkal hamarabb is zsírosodik tőle ezért a hajam. Akkor nincs ilyen hatása, ha utána leöblítős hajpakolást teszek fel. Nagyon várom már hogy elfogyjon, a 700ml-es verziót már több mint fél éve használom, tehát gazdaságos csak épp nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

coffeegirl

2018. február 21.

Ilyenem van most kb 700 ml-es kiszerelésben, szerencsére elég olcsón jutottam hozzá,és fogjuk rá, hogy jóféle. Mondjuk a dúsítás az elmaradt, de attól még jó illatú lesz a buksi. Maradok ennyinél, semmi extraság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Tyler1985

2017. szeptember 11.

Ez egy egyszerű sampon.Remekül Tisztit ès fènyessé tesz, de viszont az illatàt absz nem èrezni 🙁 elmaradt a vàrva vårt màlna hatàs... 😳 Hatalmas csalodàs ès kèsz pènzkidobàs volt az egèsz termèkcsalàd 😑😟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Leander

2017. június 10.

Kicsit gyengének találtam. Nem tisztít alaposan, mindig kétszer kellett használnom. Az illata semleges, irritációt nem okozott, de a dúsító hatása is nulla pedig a saját balzsamjával használtam együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

zahraa

2017. április 4.

A dusitast cafolom, enyhe volument es fenyt adott, semmi tobbet.
Nyaron jo volt, mert nem nehezitette el a hajam, telre tul keves...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

A dusitast cafolom, enyhe volument es fenyt adott, semmi tobbet.
Nyaron jo volt, mert nem nehezitette el a hajam, telre tul keves...

Edina023

2017. március 3.

Nekem ez a termék nagyon nem vált be. Nagyon zsíros lessz tőle a hajam és hajszárítás utan olyan tapintású lett mintha valami rászaradt volna a hajamra pedig az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

hdori23

2017. január 8.

Ajándékba kaptam gondoltam kipróbálom. Dúsítja a hajam és az illata is nagyon jó,de annyira zsírosítja a hajam hogy 2 nap múlva muszáj megmosnom,alig bírtam kifésülni az egyébként nem gubancos hajamat.Egyszer elég volt használnom sajnálom kidobni de ez nem az én samponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Enci76

2017. január 8.

Szeretem sampon! Dúsítani nem dúsít, de jó tartást ad a hajamnak. Szépen tisztit, az illata finom, de ha rendszeresen használom, kissé mű lesz. Amit tud, aszt meg is adja. A balzsamjával együtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol