Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: famerilla, Módosítva: 2012. október 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Ajakbalzsam a száraz ajkak ápolására.

niki994

2013. október 10.

Ó Istenem ezt de szerettem 2 karom oda adnám ha lenne megint egy ilyenem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

Ó Istenem ezt de szerettem 2 karom oda adnám ha lenne megint egy ilyenem :)

zsazsa

2013. szeptember 29.

Avonos korszakomban ezt is kipróbáltam. Az elején tetszett az illata, de a vége felé már nagyon nem szerettem, alig vártam, hogy elfogyjon. Hidratáló hatása sem volt az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Babooca

2013. június 30.

Régen kettőt is birtokoltam. Finom illata volt, nem szárított, kissé ragacsos volt nekem. A csomagolását nem szerettem csak, egyszerűen mindig lepattant a kupak és beleragadt a krémbe minden szösz. A másik meg h le volt fóliázva (részben jó ötlet), és amikor azt feltéptem, h én akkor igenis elkezdem használni a krémet, letéptem a csomagolóanyagot vele, és egy fehér kis tégelyt cipeltem magammal, ami olyan volt, mint egy zsírkréta. :S de az emlékek miatt 4*, mert roppant menőnek éreztem magam vele 8 évesként, nem ma volt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Heidi

2013. március 28.

Gyerekkoromra emlékeztet.Nővéremnek és még nagymamámnak is volt ilyen ajakápolója.Mindig megtaláltam valahol és kenegettem vele a számat.Annyira emlékszek,hogy fincsi mangó illata volt és mindig szagolgattam.Ha lenne a katalógusban habozás nélkül megrendelném...A régi emlékek kedvéért. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

sziszoka

2013. március 14.

Imádtam!Mit nem adnék,ha újra lenne!Olyan finom illata volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Imádtam!Mit nem adnék,ha újra lenne!Olyan finom illata volt!

Roxanne

2012. november 2.

Te jó ég! Ezt ki pecázta elő a fiókból?
Emlékszem, mikor még az Avon minden szezonban új illatkollekcióval rukkolt elő a Naturals vonalon. Mert középiskolásként ugye kell az émelyítő vaníliás testpermet, meg a barackos arcradír, meg a.... teafánál lemaradtam végleg.
Természetes, hogy ilyenem is volt. Akkoriban ajakápolóm csakis avonos lehetett. Az illata még rémlik: megegyezett a mostanság árult mangó illatú kozmetikumokkal. Cseperedő ifjú embernek, a maga édességével, ideális.
Talán íze is volt, de ebben már nem vagyok annyira biztos.
Hatásban szerintem nem különbözött a márka egyéb ajakápolóitól. Vicc az, hogy a régi avonos ajakápolók nem is voltak olyan rosszak. Labello-t helyből kenterbe verték, de megkockáztatom a Bebét is. A mostani holmikhoz képest meglepően sokáig kitartott egy-egy ilyen kicsi stift.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 2.

Te jó ég! Ezt ki pecázta elő a fiókból?
Talán íze is volt, de ebben már nem vagyok annyira biztos.

Nefertiti

2012. november 1.

Jaj de regi :) meg meg van vhol a "maradek" ;)) orizgettem az illata miatt :P annyira nem volt nagy szam, de anno mikor megjelent minden masodik lanynak ilyen ajakapoloja volt a suliba :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

agi.greendaygirl

2012. október 31.

fú én nagyon szerettem amíg kapható volt :) nagyon finom illata volt, jól ápolt és olcsó is volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

famerilla

2012. október 26.

Nagyon zsíros állagú, sűrű krém. Hajlamos csomósodni a számon. Felvitelkor még finom és jó állagú, később viszont összeszárad és az ajkaim is szárazabbak lesznek utána, mint használat előtt. Sajnos eddig csak ilyen tapasztalatom van az Avon ajakbalzsamaival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.