Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

A hajfényesítő szérum segít kisimítani haját, miközben ragyogó fényt is kölcsönöz neki.

ilda600

2013. március 26.

Én nagyon szeretem, már többször vettem újra ár-érték arányban magasan a legjobb. Nekem nem szárítja a hajam, szép fényes tőle, remélem nem vonják ki végleg a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

sarzita

2013. március 12.

Az illata nekem is tetszik, de nem látok sok eredményt. Lehet, hogy többet kellene eloszlatni a hajamon? Lejjebb írták, hogy két használatra elfogyott. Nekem ugyan rövidebb a hajam, de még alig fogyott valamicskét, pedig többször használtam. Legközelebb többet rakok. :) Ha akkor megváltozik a véleményem, akkor jelzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 12.

IzabellaRita

2012. augusztus 11.

Már eleve érdekes dolog az adagolófeje, hogy a tenyeredbe önteni kell és úgy felvinni a hajadra, mert általában a hajfény termékek spray kiszerelésben kaphatók, direkt hogy könnyen el lehessen oszlatni a hajon. Így viszont... Másik dolog, hogy egy hajfényhez képest túl sűrű az állaga, mint egy samponnak. Az illatával nincs gond, nagyon finom, diszkrét verbénás-citrusos illat, egyáltalán nem érzem a wc spray illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

VasBernadett

2012. augusztus 4.

engem lenyűgöz az arany csillogásával, és a verbéna illattal. semmilyen ragadást nem okozott, felkenem, eloszlatom, aztán rá a hajlakk... teljesen jó, szeretem. olcsó, praktikus kiszerelésben adják és mindig feldobhatom vele a frizurámat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

mazsika92

2012. július 6.

Megvettem de.....nem azt mondom ,hogy rósz volt de azt se ,hogy jó.Állaga jó volt de ha nem öblítettem ki akkor másnap olyan volt a hajam mintha valami összeragasztotta volna.Illata kellemes volt,de azért lehetne nagyobb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

zsoci92

2012. június 21.

Nekem is kiszárította a hajam, és csak 2 alkalomra volt elég...mondjuk ez a hajam hosszúsága miatt is van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Dinorbia

2012. június 16.

Megvettem...Nem számítottam túl nagy csodára, de hátha... ! És tényleg semmi hatása sincs, sőt szárította a hajam. Nekem nagyon nem vált be, ráadásul Wc illatosító szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Methyl Gluceth-10, Caprylyl Glycol, Glycerin

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lila színű.