Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vicoka08, az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek

Liposzómába csomagolt A-, C- és E-vitamint és béta-karotint tartalmaz.

boni04

2015. május 20.

Elhasználtam egy tubussal, kellemesen hűsít, talán picit hidratált is. Engem nem győzött meg, nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

csibe0704

2014. december 16.

Azèrt vettem meg hàtha elmúlasztja a sötèt karikàimat a szemem körül. Enyhìtette, nem irrítál,hamar beszívòdik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

gini88

2013. december 16.

Hamar beszívódik, nem csíp és puhává teszi a bőrt. Nem mellesleg nagyon olcsó kis krém :) Lassan elfogy, ezért elkezdtem nézegetni más krémeket, de egyik sem győzött meg, úgyhogy esélyes, hogy marad ez a jól bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

agi.greendaygirl

2013. október 17.

én nagyon elégedett vagyok vele! Eddig szinte mindig csak gél állagú szemkrémeket használtam, úgyhogy ez most váltás ilyen szempontból. Nagyon nagyon jól hidratál, egyáltalán nem csíp, nem kell rá vigyázni, nehogy belemenjen a szembe. Az összetételével is elégedett vagyok, a kiszerelés praktikus és szerintem esztétikus is. A reggeli puffadtságot is leviszi, igaz nem olyan gyorsan, mint az erre "szakosodott" krémek (ennél a krémnél nem említik ezt a funkciót, tehát nem is vártam)
Leginkább azoknak ajánlom, akiknek tényleg száraz a szemkörnyéke.
Ennyi pénzért szerintem nagyon korrekt termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

Leginkább azoknak ajánlom, akiknek tényleg száraz a szemkörnyéke.
Ennyi pénzért szerintem nagyon korrekt termék :)

xxmaiax

2013. április 24.

Nem rossz, elég jónak mondható ebben az árkategóriában

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Nem rossz, elég jónak mondható ebben az árkategóriában

heno

2013. március 27.

Szerintem jó kis szemkörnyékápoló, a hidratáló hatásával nagyon elégedett vagyok. Illata semleges, pedig örültem volna egy kis barackos illatnak...de ez szemkörnyék. De max pontszámot kap.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 27.

kriszta49

2013. március 16.

Jelenleg is ezt használom. Nekem egy picit halványított a szemem alatti karikákon, mást nagyon nem vettem észre. Viszonylag hamar beszívódik, illata nem nagyon van, vagy csak én nem érzem. Könnyen adagolható és felvihető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

joouyee

2013. február 14.

Frissíti, hidratálja a szemkörnyéket. A fáradtság jeleit viszont alig-alig csökkenti. Illata és az állaga kellemes és frissít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Csücsök

2013. január 5.

Esténként használom, mert meglátszott a szemeimen a kialvatlanság... Kissé frissít, de semmi különös, nem tapasztaltam túl nagy változást...Pár héttel később, mintha jobban néztek volna ki a szemeim, de azt betudtam a karácsonyi pihinek...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

sweetprincess

2012. augusztus 22.

Nyáron tökéletes, könnyed, egyszerű szemkörnyékápoló a természetesség jegyében! Rendszeresen azonban nem lesz a bőrömön csak az idei szezonra kapta meg a főszerepet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Squalane eo 1 0

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Színezék. Lilás piros.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0