Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bububaba, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ragyogást kölcsönző arcmaszk rózsakivonattal és apróra tépett rózsaszirmokkal.

• segít megszabadítani a bőrt a fakó színtől
  • revitalizált és egyenletes tónusú külsőt nyújt

Avon Naturals Radiance Rózsa/Rózsás Arcpakolás/arcmaszk/pakolás/maszk
Ár: 700 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bonnieoo7

2020. július 7.

Küllemét tekintve folyós, áttetsző, természetes barnás - rózsaszínű. Illata művi rózsaillat, de ez nem meglepő, tele darabkákkal (állítólag valódi 🌹szirom darabok). Picit több, mint 20 percet hagytam fent az arcomon, nem csípett, nem zavart az illata. Szerintem jóban leszünk a következő 4 hónapban heti használat mellett. Szilikonspatulával viszem fel, s így egyenletesen terül, valamint nem vész kárba belőle. Kerek nagylyukú szivaccsal törlöm le a felesleget, ami elég jól lehozza az elhalt hámsejtekkel együtt. Nemrég kedvező áron jutottam hozzá, szerintem megérte. Like! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Nika123

2019. március 23.

Úgy kaptam egy szettbe és erre voltam a legkíváncsibb, hogy milyen hatása lesz.
Illata kellemes, nem kell belőle sokat felvinni. Pluszba az még feldobja, hogy kis apró rózsaszirmok vannak benne.
Lemosása kicsit nehezebb szerintem de nem vészes egyátalán.
Arcom puhább lett kicsivel, de ennyi nem a legjobb arcmaszk de aki csak relaxálna egy kicsit annak nagyon jó.
Az ára külön eléggé drága.
Összességében csak 3 csillagot érdemel tőlem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Úgy kaptam egy szettbe és erre voltam a legkíváncsibb, hogy milyen hatása lesz.
Lemosása kicsit nehezebb szerintem de nem vészes egyátalán.
Az ára külön eléggé drága.
Összességében csak 3 csillagot érdemel tőlem.

Diaaa

2019. január 24.

Ez a termék egy SEMMI szerintem, használat után semmi változás, nem is puhít, nem is nyugtatja a bőröm....Az illata túl erős, émelyítő :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Beata91

2018. szeptember 29.

Örülök, hogy újra kapható. Hidratál és nyugtat, nem szárít, nekem ennyi elég. Nem vártam csodát ennyi pénzért és a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Eoryorsi

2018. július 11.

Nagyon tetszik szuper jó termék. Ár érték arányban kiváló. Az illata nagyon kellemes. Abszolút nem szárítja a bőröm, kellemesen hidratál. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

spavanilly

2018. július 9.

Naná, hogy nem tudtam ellenállni ennek a cuki arcmaszknak!
Én még ebben az illatban nem találkoztam Avon naturals arcmaszkkal, de rendelés előtt kiderítettem, hogy bizony anno már létezett ez a termék, csak tégelyes kivitelben.( Köszi, km!!!💗)
Hála a biztató 4*- nak és a kíváncsiságomnak, be is szereztem.
- Nagyon esztétikus csomagolás, pont megegyezik a termék képével
- A maszk géles állagú, vörös színű, benne ( állítólag) 🌹 szirom- darabkákkal
- Híg állaga ellenére nagyon könnyű a felvitele, egyenletesen eloszlatható az arcon
- Kevés mennyiség fogy egy használatkor
- Számomra furcsa volt, hogy ez a maszk még 15 perc után sem száradt meg, és egyáltalán nem feszült így a bőröm
- Ellenben felvitele után kellemes, hűsítő érzést tapasztaltam
- Illata igazi rózsa illat ( ha valamelyikőtök ismeri az Ilcsi Rózsaszirom arctejet, azzal szinte megegyező)
- Használat közben nem okozott irritációt, nem csípett
- Mivel nem szárad meg, kicsit körülményes maradéktalanul lemosni ezért én tusolás előtt használom közvetlenül.
- Mivel megtisztított arcbőrre javasolt felvinni, a lemosás után nem is volt szükségem további arctisztítóra.
- Lemosás után olyan zsírtalanul tisztának éreztem az arcom, mint a Planet Spa Turkish Hammam fekete szappan után.

Amiért csak 4 *- ot adok:
- Nem váltott ki belőlem " hűha" érzést a használata, annak ellenére, hogy kellemes volt
- A használatot követő reggelre előbukkant egy pattanás az államon, amit nem akarok erre a termékre kenni...de még kiderítésére vár a rendszeres használattal.
Àr- érték arány szuper, sok- sok alkalomra elegendő maszkot kapunk ( akciósan 5-600,-Ft körül)
Szívesen ajánlom a terméket kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Naná, hogy nem tudtam ellenállni ennek a cuki arcmaszknak!
Hála a biztató 4*- nak és a kíváncsiságomnak, be is szereztem.
- Nagyon esztétikus csomagolás, pont megegyezik a termék képével
- A maszk géles állagú, vörös színű, benne ( állítólag) 🌹 szirom- darabkákkal
- Kevés mennyiség fogy egy használatkor
- Ellenben felvitele után kellemes, hűsítő érzést tapasztaltam
- Használat közben nem okozott irritációt, nem csípett

Amiért csak 4 *- ot adok:
Szívesen ajánlom a terméket kipróbálni!

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)