Avon

Ár:   859 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2016. február 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rózsakivonatot tartalmaz, mely ideális a száraz, fáradt arcbőrnek. A rózsa erejével hidratálja bőröd.

Így működik: Rózsakivonattal. Ragyogóvá és hidratálttá teszi a bőrt. Víz nélkül tisztít.

Avon Naturals Radiance Rózsa/Rózsás Arcpakolás (ÚJ, tubusos csomagolású)
Ár: 700 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Anyezz

2017. november 21.

El se használtam, valószínűleg már ki is kéne dobnom. Nekem nagyon nem jött be sem az illata, sem pedig ez a lágy zselés állag, macerás felkenni és lemosni, nem volt kellemes érzés, ha az arcomon volt, mintha viszketett volna, így én meg se vártam soha, hogy megszáradjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Juuice

2016. május 13.

Ha eszembe jut, akkor használom, szép puha utána a bőröm, talán kicsit szebb is, de nem szabad csodát várni tőle szerintem. Az illata nekem mondjuk pont hátrány. De ha már így eszembe jutott, szerintem fel is dobom a napokban :) hidratálni hidratál és ez a fő, a simításra ott van más. Ismét sajnálom, hogy nem 10-es skála van, mert ha az 5ből adok 3at, az nem számít olyan jónak, de a 10ből hetet adnék, ami azért elég jó, ahogy ez a pakolás is az. De ha megnézem, hogy minek adtam 4 és 5 csillagot, ami ennél jobb, akkor ennek csak hármat adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

xszemyx

2016. április 26.

Nem vettem észre jótékony hatását a bőrre, de isteni az illata, jó kedvem lesz, mikor épp arcápolok :) Végülis ártani nem árt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

ALettah

2016. február 27.

Természetesen azért vettem meg, mert rózsaillatú. Ezzel sajnos bármit el lehet adni nekem :) A dobozka is csinos, a tartalom állagra átmenet a zselé és a puding között, mélyvörös színű és apró rózsasziromdarabok is vannak benne. Felkenés után nem szárad meg, és elég nehéz lemosni - nyúlós, ragacsod lesz az arcon. Az illata viszont mennyei! Hatásáról nem sokat tudok mondani: puhábbá tette az arcom, de sajnos túlságosan szárította is. Nem venném újra, hiába a csodás rózsaillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Emilyvalaki

2015. július 29.

Az illata megunhatatlan egyszerűen imádom!:) a bőröm sokkal puhább lett tőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 29.

Az illata megunhatatlan egyszerűen imádom!:) a bőröm sokkal puhább lett tőle:)

Dius24

2015. május 13.

Jó kis pakolás a zselé állaga nagyon jó és a rózsaszírmok benne nagyon klassz nem szárít nincs tolakodó illat szeretem használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Molly1

2015. április 27.

Nagyon jó az illata. Hatásából annyit éreztem,tisztább lett a bőröm és hidratáltabb, de azért utána kell az arckrém is. Tehát jó időtöltés, ennyi kényeztetés kell hacsak az illatával relaxálunk arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

szimae

2015. február 27.

Már vagy 2 éve a polcon volt, mikor újra felfedeztem magamnak..és teljesen megérte használni. (Persze lehet, hogy a munka oroszlán részét az arcradíromnak köszönhetem..)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

discodiva1123

2015. február 22.

Cuki kis arcpakolás. Első sorban ezért is rendeltemmeg,olyan igazi csajos cucc a rózsa illatával és a kis szirom darabokkal. A bőröm puha lett tőle,persze csodát nem tett,de nem is vártam. Mindenesetre szeretem használni,nem bántam meg,hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Xinezia

2015. február 5.

Az értékeléseket látva lehet, hogy velem van a gond, mert én egy hatalmas csalódásként éltem meg a találkozást ezzel az arcpakolással. Elnehezedett a bőröm tőle, viszketett és égett egyszerre, semmit nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)