Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az Avon Sárgabarack és shea kifésülő spray hajra sárgabarack és shea kivonattal segít a hajat kifésülhetőbbé, simábbá, erősebbé és kevésbé töredezetté tenni, valamint kondicionáltabb érzetet nyújt számára.

Lovascsajszi

2019. december 25.

Sajnálom, hogy le kell húznom ezt a terméket, a hajam töredezettségén nem látok változást, nem előzi meg, kifésülni ugyan könnyebb lesz tőle, ezért és a finom illatáért kapja a 2 csillagot, viszont nem tudom milyen anyag lehet benne... fürdés után fújom a törülközőszáraz hajamra, ilyenkor már fel szoktam venni pólót is, értelemszerűen a termékből a pólóra is megy, azonban több pamut pólóm is szürke pöttyös lett miután ráment a spryből..ha ezt teszi a pólómmal a hajamra nem szívesen fújnám többet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

Ezra

2019. december 21.

Nekem egy nagyon könnyen gubancolódó hajam van, ezért is szereztem be ezt a terméket. Az illata kellemes, nem tolakodó, és kifésülhetőbbé teszi a hajat ez igaz, viszont nem igazán érzem, hogy erősítené is azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

annabella9203

2019. december 11.

Alapjában véve tényleg puha és könnyebben kifésülhető lesz tőle a hajam, de ha elfelejtem, hogy ráfújtam és fésülködöm, akkor az egész hajhosszra felviszem és olyan hatást kelt, mintha 2 napja nem mostam volna hajat, zsíros hatású lesz a frissen mosott haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Ehlena

2019. július 5.

Már nem először veszem meg, pontosan azt tudja, amit várok tőle. Én valahogy nem szeretek még hajmosás után balzsammal is bíbelődni, ezzel meg secperc alatt körbefújkálom a hajam, és sokkal könnyebb kifésülni, nem gubancolódik össze, és az illata is kellemes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

tenagi

2019. június 7.

Van egy tincsem, ami össze szokott nagyon gubancolódni, hiába használok balzsamot. Konkrétan eddig azt a csomót kézzel szedtem szét, majdhogynem szálanként, ezért vettem, hogy hátha akkor nem kell szenvednem azzal annyi ideig. Arra ez nagyon jó, gyorsabban vége a szenvedésnek. Nekem az illata annyira nem jött be, ezért az egy csillag mínusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Alexandra8

2019. június 6.

Vizes hajra használom nekem segít ,utána puha lesz a hajam és az illata is tetszik . A hajvégeimet is kevésbé szálkásnak látom mióta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Majida

2019. május 28.

Kellemes illatú illetve könnyen ki lehet fésülni a hajat puha tapintás utána nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Angyalka94

2019. május 22.

Kislányom hajára használom valóban könnyebb kifésülni vele a haját. Az illata is kellemes. Akciósan szoktam megvásárolni 399ft-ért. Nekünk bevált, hosszú ideje ezt használom a hajára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Wonderwoman91

2019. március 16.

Az illata jó, segít kifésülni a hajat, de vannak nála jobb termékek is erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Laura96

2018. december 25.

Sokat segít a hajam kifésülhetőségében és az illata is valami eszméletlen jó, kár, hogy sajnos nem olyan tartósan marad meg :( Ettől függetlenül jó termék, szeretem használni, elégedett vagyok vele. Valószínűleg újra is fogom venni, amint elfogy :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Propylene Glycol