Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az Avon Sárgabarack és shea kifésülő spray hajra sárgabarack és shea kivonattal segít a hajat kifésülhetőbbé, simábbá, erősebbé és kevésbé töredezetté tenni, valamint kondicionáltabb érzetet nyújt számára.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Emma23

2021. november 8.

Nagyon szeretem ezt a sprayt. Évek óta ezt használom és imádom az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 8.

Nagyon szeretem ezt a sprayt. Évek óta ezt használom és imádom az illatát is.

Erra

2021. augusztus 16.

Egyik nagy kedvenc, többször újravettem már. Határozottan segíti a hajam kifésülését és isteni illata van, viszont mostanság úgy érzem, mintha kicsit jobban zsírosodna tőle a hajam. Lehet változott valami összetevő, vagy nem tudom, eddig nem tapasztaltam ezt vele kapcsolatban.
Az ára jó, a dolgát igy is teszi, továbbra is újra fogom venni, a zsírosodás pedig csak enyhe, igy nem okoz komolyabb gondot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Csutak

2021. július 17.

Volt ennek samponja is, azt nem szerettem. De ezt nagyon. Nedves hajra még sose fújtam, ellenben szárazra már annál többször. Sosem zsírosította vagy tapasztotta össze a hajamat, ellenben könnyebben ment vele a fésülködés és utána szép illatos, selymes lett a hajam. Már másodjára veszem újra, kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

Celaena

2021. március 8.

Annyi pozitívuma van, hogy jó az illata. Viszont az én hajam ragacso tőle és el is nehezíti, pedig akkor fújom rá, amikor vizes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

v.sara

2021. március 8.

Nagyon szeretem, szerintem jó az illata is. Még nedves hajra fújom rá, kicsit átsimogatom kézzel, aztán nagyon könnyűvé teszi a fésülést. Nem zsírosította, vagy nehezítette el a hajam, pedig a tövek közelébe is fújok belőle. Ennyi pénzért szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

macooka

2020. szeptember 7.

Az illata nekem nem illat, hanem szag. :/ Borzalmasan nem tetszik, de elviselem, mert utána könnyen ki tudom fésülni a hajam. A töredezettség mentesítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert nem vettem észre ez irányban különösebb változást. Egynek elmegy, újravenni ezt nem fogom, de elhasználom probléma nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

kissagi19

2020. szeptember 6.

Nagyon finom az illata. Félszáraz hajra fújom, majd szépen megszárítom. Kicsit könnyebb vele kifésülni, kevésbé gubancos.
Engem kilóra megvett, olyan mintha barackos-krémbe áztattam volna a fejem. Nem is hatása tetszik, hanem az illata :) Burberry Woman a parfüm párja.
Fincsi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Fincsi

eilthyr

2020. május 7.

könnyed, finom illata van. (gyümölcsös, barackos, de valamiért mégsem tudnám "sárgabarackosként" azonosítani.) nálam kritikus, hogy a még nedves hajamat kifésüljem és úgy száradjon meg... ezért ekkor spricnizek belőle, itt-ott - és nagyon meglepett, hogy valóban segít a kifésülésben. balzsamot sosem használok, mert csak zsírosítja a mosással végre zsírtalanított hajamat, és ez a spray egyelőre jól bevált. puhább tőle, de a töredezettségen, elvékonyodó szálakon nem segít - viszont fésülés közben jóval kevesebb szálat tépek ki, kevesebb roncsolódik, és ez nagy változás!

4/5* azért, mert nem csodaszer és szeretnék már végre egy semleges/semmilyen illatú kifésülő sprayt, ami nem nyomja el a sampon illatát!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Lovascsajszi

2019. december 25.

Sajnálom, hogy le kell húznom ezt a terméket, a hajam töredezettségén nem látok változást, nem előzi meg, kifésülni ugyan könnyebb lesz tőle, ezért és a finom illatáért kapja a 2 csillagot, viszont nem tudom milyen anyag lehet benne... fürdés után fújom a törülközőszáraz hajamra, ilyenkor már fel szoktam venni pólót is, értelemszerűen a termékből a pólóra is megy, azonban több pamut pólóm is szürke pöttyös lett miután ráment a spryből..ha ezt teszi a pólómmal a hajamra nem szívesen fújnám többet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

Ezra

2019. december 21.

Nekem egy nagyon könnyen gubancolódó hajam van, ezért is szereztem be ezt a terméket. Az illata kellemes, nem tolakodó, és kifésülhetőbbé teszi a hajat ez igaz, viszont nem igazán érzem, hogy erősítené is azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Propylene Glycol