Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

• segít csökkenteni a korpásodás tüneteit
  • eltávolítja a felesleges faggyút és a szennyeződéseket
  • sima tapintást és hidratált érzetet kölcsönöz a hajnak

Tina5578

2019. november 16.

Nekem nagyon bevált.Nem korpásodott a hajam.Friss érzés volt a fejbőrömnek miután hajat mostam vele.Nem zsírosodott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

mlexa

2019. június 21.

Párom száraz korpájára próbáltuk egyszer, de többet ártott, mint használt volna. Csak még szárazabb lett tőle a fejbőre, és szinte kisebesedett ettől a terméktől. Párszor próbálta, de utána kuka lett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

AdriennBernadett

2018. augusztus 5.

Nem csodaszer de nem viszket tőle a fejbőröm és nem szárítja a hajam. Nagyon sokfélet kipróbáltam és ez az egyik kedvencem. A h&s károsította hajam de ez a sampon még balzsam nélkül is puhává varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

kovacsnikoletta92

2018. január 4.

Bárki bármit mond, a legjobb sampon amivel dolgom volt eddig. Könnyen zsírosodó hajam van, ami néhol korpásodásra is hajlamos, de ezzel simán kihúzom a 3 napot. Évekig használtam, most váltottam le, mert nagyon megszokta a hajam és el is untam, de nem kellett volna... azóta használtam H&S ami egy katasztrófa volt, a 2. napot alig bírja ki vele a hajam, majd jelenleg a Garnier ULTRA DOUX Revitalizáló sampont használom, ami úgy szintén nem hozza azt az eredményt, amit ez a sampon hozz. Már meg is rendeltem az új falkonnal, így hamarosan visszatérek hozzá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

gre05

2017. december 27.

Ez sem a legjobban sikerült termék az avontól. Korpásodást valamilyen szinten gátol ugyan, cserébe viszont marad az égő, viszkető érzés. Zsírosítja is a hajat, nem ajánlom senkinek, főleg a nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

tátombák

2017. szeptember 24.

Nyáron nagyon jó volt használni a frissítő illata miatt. Jól tisztítja a hajam, a korpa elleni hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert szerencsére nincs, csak nagyon minimális. Nem bántotta a fejbőrömet, nem zsírosít túlzottan. A nagy kiszerelést vettem, az mindig jobban megéri, nagyon sokáig elég. Szeretem a Naturals samponokat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

LanaWattson

2017. július 20.

Jajistenem...
Megvettem, mert általában nagyon szeretem az Avon Naturals hajápolóit, de ez valami förtelem!
Többszöri próbálkozás után is - az egyébként csak kissé korpásodó fejbőröm - a többedig mosásra elkezdett viszketni a hámlani, de valami iszonyatos módon! Egy-egy fejvakarás után tele volt a körmöm alatt elhalt szövettel, ráadásul képes voltam véresre vakarni a fejbőröm miatta! Nagyon sok időbe telt, mire rájöttem, hogy itt bizony a korpásodás elleni sampon az oka!
Őszintén nem tudom, mikor, mire fogom elhasználni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Jajistenem...
Őszintén nem tudom, mikor, mire fogom elhasználni!

mazsoletta

2017. március 1.

Bár a hajam nem korpásodik, a mentás termékek nagyon beváltak. Nálam ez a Head&Shoulders alternatívája. A hajam puha és könnyen kezelhető lesz tőle, még balzsamot sem használok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Wenysse

2016. november 26.

Elsősorban azért vettem meg, mert láttam hogy korpásodás elleni és gondoltam kipróbálom. A korpásodással nem csinált semmit, de a hajam egészségesebbnek tűnik tőle. A korpásodás nem annyira vészes nálam, ezért vonok le csak 1 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 26.

missouri

2016. szeptember 29.

Katasztrófa. Szerintem még a szokásosnál is jobban korpásodott a hajam tőle. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Barnás sárga.