Avon

Ár:   659 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: szaboanita1991, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Avon Teafa és uborka arcmaszk tisztít és hidratál.

• tökéletesen tisztít és felfrissít
  • hidratáló hatású
  • javítja a bőr állapotát

katagali92

2021. augusztus 5.

Kettős érzésem van ezzel az arcmaszkkal kapcsolatban. 3x használtam eddig, de nem is fogom többet. Használata után 1-2 nappal nagyon csúnya pattanások jönnek ki a bőrömön (pedig nem vagyok pattanásos) és azt hiszem emiatt én soha többet nem nyúlok hozzá, mert szerintem ez nem normális. Valószínűleg nem kompatibilis az én bőrömmel, pedig használat után olyan jó puha a bőröm és jól felfrissít. Nem tudom mi lehet a baj. :(

Update: Újra abba a hibába estem, hogy használtam. Most már 100% biztos vagyok enne, hogy ez a termék a ludas a csúnya, gyulladt pattanások kialakulásában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

berenisz

2020. augusztus 26.

Nem használt semmit. Nem éri meg megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Nem használt semmit. Nem éri meg megvásárolni.

EniMore

2020. július 29.

Ez az arcmaszk biztosan tisztít valamit, de 100%, hogy nem a pórusaimat. Egyszerűen semmi hatása nem volt. Még csak nem is hidratált és a bőröm sem lett puhább. Hatalmas csalódás volt, alig vártam, hogy végre elhasználjam. A termékcsalád arckréme és lemosója után valami borzalmas a teljesítménye. Egyáltalán nem ajánlom senkinek, hogy megvegye.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

ReiShiltenphie

2020. április 21.

Annyira örülök, hogy ajándék volt. Szeretem a lehúzhatós arcmaszkokat, feltéve ha le tudom húzni. Ezt kapargatni kell az arcomról mert máshogy nem jön le. Nem is hidratál, nem lesz puhább a bőröm tőle, bár nem is szárítja. Az illatával nekem nincs bajom, egészen kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

Rean519

2020. január 22.

A kisebb pattanásokkal elbír, de az én mélyebbről jövő pattanásaimra nem hat. Az arcomon lévő pirosság ellen viszont bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

palmiii

2019. május 4.

Nem csinál semmi olyat, amit ígér. Nem lett tőle tisztább és frissebb a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Nem csinál semmi olyat, amit ígér. Nem lett tőle tisztább és frissebb a bőröm.

Renus

2019. január 12.

Kellemetlen a szaga nagyon, valamint nagyon nehezen tudtam leszedni mintha ragasztót kentem volna az arcomra.
Ment a kukába...
1 csillagot sem érdemelne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Ment a kukába...
1 csillagot sem érdemelne

AdriennBernadett

2019. január 11.

Semmit sem csinál. A bőröm sem tisztább sem frissebb vagy hidratáltabb nem lett. A szaga is kellemetlen számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

blackprincesss

2019. január 6.

Nem jó de nem is rossz. Vasárnap délutánonként szoktam használni, jól kikapcsol, de nagy hatást nem érek el vele. Elhasználom azt, ami van, de nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Jucuus

2018. december 21.

De szerettem ezt az arcmaszkot, nagyon nagyon sokáig ezt használtam, lehet hogy beruházok rá megint!
Nagyon jól tisztított, imádtam, hogy le lehet húzni. Igaz picit szárította a bőröm, így használat után mindig kellett arckrémet is használnom. Illata kifejezetten tetszik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract