Avon

Ár:   659 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: szaboanita1991, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Avon Teafa és uborka arcmaszk tisztít és hidratál.

• tökéletesen tisztít és felfrissít
  • hidratáló hatású
  • javítja a bőr állapotát

ReiShiltenphie

2020. április 21.

Annyira örülök, hogy ajándék volt. Szeretem a lehúzhatós arcmaszkokat, feltéve ha le tudom húzni. Ezt kapargatni kell az arcomról mert máshogy nem jön le. Nem is hidratál, nem lesz puhább a bőröm tőle, bár nem is szárítja. Az illatával nekem nincs bajom, egészen kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

Rean519

2020. január 22.

A kisebb pattanásokkal elbír, de az én mélyebbről jövő pattanásaimra nem hat. Az arcomon lévő pirosság ellen viszont bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

palmiii

2019. május 4.

Nem csinál semmi olyat, amit ígér. Nem lett tőle tisztább és frissebb a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Nem csinál semmi olyat, amit ígér. Nem lett tőle tisztább és frissebb a bőröm.

Renus

2019. január 12.

Kellemetlen a szaga nagyon, valamint nagyon nehezen tudtam leszedni mintha ragasztót kentem volna az arcomra.
Ment a kukába...
1 csillagot sem érdemelne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Ment a kukába...
1 csillagot sem érdemelne

AdriennBernadett

2019. január 11.

Semmit sem csinál. A bőröm sem tisztább sem frissebb vagy hidratáltabb nem lett. A szaga is kellemetlen számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2019. január 6.

Nem jó de nem is rossz. Vasárnap délutánonként szoktam használni, jól kikapcsol, de nagy hatást nem érek el vele. Elhasználom azt, ami van, de nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 6.

Jucuus

2018. december 21.

De szerettem ezt az arcmaszkot, nagyon nagyon sokáig ezt használtam, lehet hogy beruházok rá megint!
Nagyon jól tisztított, imádtam, hogy le lehet húzni. Igaz picit szárította a bőröm, így használat után mindig kellett arckrémet is használnom. Illata kifejezetten tetszik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Vattacukor1990

2018. december 9.

Az ugyanebből a termékcsaládból való arctisztítóval és arcradírral együtt vettem meg. Nagyon szeretem a lehúzhatós arcmaszkokat. Azonban nem rendszeresen használom, csak amikor hazalátogatok, mert ez is ott van, néhány másik kencém társaságában.
Megtisztított, száraz bőrre szoktam felvinni és teljes száradásig hagyom fent, ami 20-25 perc. Szép bőrt eredményez, nem csíp, nem irritál, viszont lehúzáskor kissé fájdalmas, mert beleragad a kis pihékbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

tothvivien1993

2018. november 18.

Körülbelül heti 2x szoktam használni. 20 perc után szépen megszárad és le is lehet húzni a maszkot egyben. Használat után érezhetően tisztább és felfrissültebb az arcbőr. Nem kifejezetten csodaszer, DE tényleg jól tisztít, nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Gesztenye4

2018. november 17.

Nem igazán használok arcmaszkokat, ezt ajándékba kaptam, kipróbáltam. Arctisztítás, radírozás után kentem fel, 20 perc környékén már kicsit csípett. Nekem majdnem egy darabban lejött, itt-ott maradtak apró foltok, törölközővel lejöttek azok is. Semmilyen látványos eredményt nem produkált, de jó móka volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract