Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milkshake88, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Mélytápláló arckrém tej- és mézkivonattal természetes ápolást nyújt a bőrödnek.

• a tej és a méz: mélyen táplál
  • szép és üde bőrt kölcsönöz

Yumechan

2018. május 6.

Nekem az avontól ez jött eddig be a leginkább. Az illatát eleve szeretem, az állagát is, végre könnyű érzetet hagy maga után, és ha nem is sokáig, de hidratál.
Viszont szeretnék végre egy olyan arckrémet, ami egyáltalán nem tartalmaz parabént, mert ez már egyre jobban zavar az összetevők listájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

carolinett33

2018. április 16.

ajándékba kaptam, egész télen ezt használtam. Nekem nagyon bevált, egyszer sem volt hámlás vagy ilyesmi az arcomon ami mindig szokott. Tetszett az édes illata és gyorsan beszívódik.
Nem is kéne ennél jobb télre, de nem veszem újra a parabén+állatkísérlet miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Nem is kéne ennél jobb télre, de nem veszem újra a parabén+állatkísérlet miatt.

252n

2017. december 6.

Az illata egész jó, elhasználom, de valószínűleg újra nem venném. Sima hidratáló arckrém, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Ancsa0726

2017. november 12.

Könnyen beszívódik, nagyon de nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Könnyen beszívódik, nagyon de nagyon szeretem!

LipLush

2017. október 4.

Hááát, az illata nem valami jó, legalábbis nekem túl édes. Maga a krém jó, szépen felszívódik. Legközelebb inkább az uborkásat választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

AnnamariaGalik

2017. március 20.

Kellemes illatú, egészen megszerettem, mióta először használtam (a régi kiszerelést). Lágy, könnyű, gyorsan beszívódó, viszont bennem is lappang egy kis gyanú, hogy volt pár pattanásom "neki köszönhetően".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

straub.stella

2015. december 7.

Egy sima hidratáló arckrém, de egész jó az illata és a hatása (semmi nagy extra számomra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

JudithBeauty

2015. szeptember 24.

Ha jól emlékszem, nekem a nagyobb kiszerelésű krém volt meg, ami 100 vagy 150 ml-es volt. Mivel a képen ez a régi arckrém szerepel, a dicséret neki szól. Remekül hidratálta száraz arcbőrömet, mondhatni "tejjel-mézzel folyó Kánaán", de inkább csak télen használtam, vagy szeles időben. Szerettem ezt a régi arckrémet, de az új csomagolású nekem még nem volt. Maximális csillagot azért nem adok, de egy erős négyest igen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

PBetti

2015. szeptember 24.

Nekem nagyon bejön az új 75 ml változat, könnyű az állaga nem zsírosít. Hidratálása elég a kombinált bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Damayanti

2015. szeptember 1.

A kettest a jó ára miatt kapja, de olcsó arckrém olcsó minőség, nagy igazság. Nem érdemes megvenni. Túl zsíros állagú, nehezen beszívódó krém. Nem annyira iszonyúan töményen zsíros, mint a barackos, de azért ez sem jó...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak