Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Destiny95, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

anystone74

2015. szeptember 19.

Egy ismerősöm ajánlotta, mivel észrevette, hogy ettől a sampontól erősödött a haja és jobb tartása lett. Így aztán elkezdtem használni, és nagyon bevált, a hajszálaim kezdtek tőle megvastagodni, jobban kezelhetővé vált a hajam, a frizurám pedig tartósabbá. Csökkentette a zsírosodást is, egy nappal később kell megmosnom. Maximálisan elégedett vagyok vele. De lassan már múlt időben írhatom ezeket, mert nem látom már a katalógusban, így nem tudok hozzájutni. Akinek van megmaradva, szóljon, szívesen megvásárolnám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

hadri

2015. augusztus 21.

Nem vártam tőle nagy csodát, sima tisztító samponnak vettem. 2 flakonnal elhasználtam belőle, jó volt, tette a dolgát, de egy idő után eléggé kiszárította a hajamat, ami nálam elég nagy csoda, mivel alapjáraton zsírosodásra hajlamos. Mindenképpen kell mellette hajbalzsamot használni, nekem még plusszba hajpakolást is kellett mellé használnom, hogy ne legyen csont száraz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Cherryeszti

2015. január 30.

Nekem semmi extrát nem adott. Nem lett fényesebb, selymesebb tőle a hajam, de nem is lett zsírosabb. Egyszerűen semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Fanni91

2015. január 9.

Nagyon finom az illata, jol habzik, de iszonyatosan szállt töle a hajam :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Nagyon finom az illata, jol habzik, de iszonyatosan szállt töle a hajam :(

luna95

2014. július 30.

Remek termék a balzsammal együtt.Nagyon puhává és smiává varázsolta a hajam és nagyon könnyen kifésülhetővé,az illata.
Blogon a júliusi kedvencek között!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Blogon a júliusi kedvencek között!

gybogi4

2014. július 22.

Jó illata van, megfelelően tisztít és ápol, de nem látok benne semmi extrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 22.

Jó illata van, megfelelően tisztít és ápol, de nem látok benne semmi extrát.

biankabrunner

2014. június 3.

Úgy látszik ennyi volt a kapcsolatom az avonos samponokkal, mindig adtam nekik egy utolsó esélyt de ez után tényleg azt mondom, én többet biztos nem veszek.. Felesleges pénzkidobás volt még úgyis hogy akciósan vettem. A hajam még hamarabb zsíros lesz mint egyébként és még a korpás is lett tőle a fejbőröm úgyhogy haszna egyáltalán nem volt csak ártott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

mhajni90

2014. március 1.

Ez a "sietős" samponom. Alapjáraton próbálom kerülni a szilikont, bár úgy vagyok vele, ha megszárítom, akkor legyen inkább szilikonos a termék, amit használok, hogy védje a hajam. Mivel a "sietősöm", nem használok utána semmit a hátközépig érő hajamra, mégis könnyen kifésülöm és elég puha, fényes utána. Bár elég sokat ápolom a hajam, úgyh biztosan nem csak ennek köszönhető, de kellemes használni, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Nikita0828

2013. november 6.

Nekem az illata is nagyon bejön. Először fura volt, ahogy csak flakonból szagoltam, de mikor először használtam már megszerettem. Fényes és puha lesz tőle a hajam, imádom!
Én az arcomra is szoktam kenni, és pár használat után észrevettem, hogy hamvasabb bőröm lett tőle. Nálam megállta a helyét. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

mussolini

2013. november 3.

amióta használom kicsit undorító lett a hajam színe. (fekete) szerintem kicsit szedi a festéket:S de ezenkívül meg nincs vele gáz,akinek nem festett vagy világosra van festve annak nagyon jó,mert a hajam szép lett tőle csak a szín lett érdekes :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 3.

Antioxidánsok: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract, Yeast Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Cholesterol eo I eu 0 0