Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2013. október 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Hidratálja, táplálja és kellemesen puhává varázsolja ajkaidat.

Kiszerelés: 7 g

Zoldtulipan

2016. március 5.

4 terméket rendeltem ebből a készletből, de mindet megbántam. Az illata elsőre elég műnek tűnt. Imádom a vaniliát, de ez nem volt túl jó. Egy ideig használtam, aztán tönkre ment. A vanilia aroma átment valami másba, megbüdösödött, avas rúzs szaga lett, pedig még 1,5 évig nem kellett volna, hogy lejárjon, és normális körülmények között tároltam, mint a többi ajakápolót, nem érte semmilyen behatás. A család többi tagjával is hasonló történt. Amennyire vártam a vaniliáa cuccokat, olyan nagy csalódás lett. Ki is dobtam mindet, majdnem tele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

blilla91

2015. december 22.

Ez se ért semmit, már ami az ápolást illeti. Ezen kívül nincs baj vele, csak nem szájfénynek vettem, ahhoz meg amúgyis gyenge. Ezt is továbbadtam barátnőmnek, ő szerette, elhasználta, bár nekem mindent elmond, h mégsem ezeket veszi újra, pedig avonosat használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

jenni950510

2015. június 20.

sziasztok :) valakitol lehetne meg ilyen ajakbalzsamot rendelni ? tobbet is rendelnek..
akinek van velelen az irjon nekem emailt
krugjennifer@freemail.hu
koszonom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

akinek van velelen az irjon nekem emailt
krugjennifer@freemail.hu
koszonom

bonbon5

2014. október 31.

Egyik ismerősömtől kaptam ajándékba. Nagyon szeretem a vanilia illatát de ennek nem valami sok köze van a vaniliához,inkább a kókuszra hasonlit. Én kifejezetten szeretem ,hogy egy kis fehér nyomot hagy a számon ,mert olyan mintha szájfény lenne. Elég gyorsan fogy sajna. Viszont gyönyörü ajkakat csinál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

Zsú17

2014. június 4.

Még régebben volt egy ilyenem és nagyon szerettem az illatát(imádom a vaníliát) jól hidratált de hamar elhagytam valamerre...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

dodika2001

2014. április 26.

Olcsó, sokáig elég, jó krémes, nincs semmi színe, az íze is kellemes, egész gyorsan beszívódik, és puhává teszi az ajkaimat. 5*-t érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 26.

Oraculum

2014. április 25.

Pénzkidobás, gyorsan fogy, drága, fehér réteget hagy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Pénzkidobás, gyorsan fogy, drága, fehér réteget hagy...

viktorianikolett

2014. április 17.

up: érdekes, ami matt sokan lepontozzák, hogy fehér, én pont emiatt imádom :$ az egyetlen hibája ennek a terméknek talán, hogy nagyon gyorsan fogy :S

Már 1 hónapja használom és ez az új kedvenc :D Nagyon tetszik, hogy édes az íze!! Az illata először nagyon műnek tűnt, de ahogy fogy úgy mintha már jobban átjönne a vanília.
egyedül ami zavar kicsit, hogy egy kis rész elhasználása után, a tekerhetősége miatt ilyen lyuk van a közepén és az nem olyan jó érzés számomra, de ez mellékes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Bibi

2014. február 23.

Hat ez eleg snassz. Vanilianak semmi nyoma, valami allott sutiszagot erzek.Ritka ronda feher nyomot hagy, nem is hidratal. Nagy csalodas. Maradok inkabb az alverdes koromviragos cuccnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Persela

2014. február 18.

Az illata/íze finom, a hatása átlagos, és tényleg fehér lesz tőle a szám, ha rendesen bekenem. Viszont a kislányom imádja, így 4 csillagot kap tőlem:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.