Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cincike, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Az Avon Naturals termékcsalád  idei téli illata frissítő áfonya és fahéj illattal.

Denny

2018. október 5.

Karácsonykor vettem még szettben, de ahogy láttam a legújabb katalógusban szintén benne van. Nekem az illata nem tetszik, egyáltalán nem karácsonyi, csak valami műkatyvasz, nem érzem rajta sem a fahéjat, sem a vörös áfonyát. Bár ez szubjektív, mert a szobatársam szerint nem rossz. Az állaga tetszik, beszívódása is jó, nem is hagy ragacsos érzetet. Hatása viszont elég gyenge. Megelőzésre jó, tűzoltásra nem ezt vetném be. 24 órát nem bírja ki, az én száraz bőrömet még most valahogy hidratálja, de télen szerintem meg se kottyanna a kiszáradt bőrnek. A hatása miatt gyakran kell kenni, ezért gyorsan fogy. A tusbusa sem a legjobb, az elején nehéz volt kiszedni belőle a cuccot. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

buzavirag

2017. december 31.

Finom karácsonyi, téli illata van, azonban sajnos hamar elillan az illata. Hidrataló hatása közepes, ha nem túl száraz a bőröm megfelelő. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Brigitta Sz

2013. szeptember 27.

Az illatát szeretem, de ennyi. Egyáltalán nem hidratál, olyan, mintha nem is testápolót kennék a kezemre, hanem mondjuk vizet. Nem az állaga, hanem a hatása miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

gabyca34

2013. május 30.

Velem is ugyanaz a helyzet, mint amit judit.petes írt. Mindig elcsábulok, dehát nem tehetek róla. Itthon meg már tornyokban állnak amiket még el kell használnom :D Előre félek, mert a 9esben is van egy új család :$

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

vedina007

2013. május 16.

Szerettem az illatát és mivel nem túl száraz a bőröm a hidratálása is elég volt. Sajnálom, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

judit.petes

2013. május 5.

A Naturals termékek a "legaljasabb" vonala az Avonnak: mindig kihoznak valami isteni illat-családot, amit muszáj megvennem, annak ellenére, hogy pontosan tudom, hogy az én extra finnyás,száraz bőrömön semmit se érnek...
Illat: csillagos 5, hidratáló hatás:1. Persze úgyis elcsábulok majd megint...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Illat: csillagos 5, hidratáló hatás:1. Persze úgyis elcsábulok majd megint...

Kisu

2013. április 21.

Nagyon jó az illata,elég jól hidratál is,tipikus téli testápoló az illata miatt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Tinuskaaa

2013. április 2.

nagyon jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

nagyon jó :)

matine91

2013. március 13.

most vadászott a tanácsadónőm nekem egy ilyet, mivel már nem lehet kapni :) imádom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

bogika_93

2013. február 22.

Mintha joghurt lenne :) 4*, mert nekem nem segít a száraz bőrömön, de jó az illata. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.