Avon

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. március 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrápoló balzsam a könyökre, ajkakra és egyéb száraz területekre

upsz

2018. március 8.

Nagyon szerettem, barack illatért oda vagyok! Sarokpuhításra használtam utóbbi időben és jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

LanaWattson

2017. december 3.

Én is csodaszerek a közé sorolnám!
Az ajkaimra, illetve a nagyon kiszáradt könyökömre, sarkamra, körömágyamra szoktam kenni. A számat egy éjszaka alatt rendbe teszi! Nagyon tetszik benne, hogy a kiszáradt részeket úgy hidratálja, hogy reggel nagyjából egyben le tudom húzni az elhalt részeket, anélkül, hogy beleszakadna és kisebesedne az ajkam.
Ami kevésbé tetszik, hogy tégelyes-belenyúlós, tehát nap közben nem mindig egyszerű használni. Az illata bejövős, a textúrája elég vastag, lehet, hogy valakit ajkakon zavarna... Illetve, ha ki van sebesedve vagy pirosodva a bőr, akkor nagyon csíííp! Viszont megéri, mert másnapra elég rendesen rendbe hozza! Még az orromra is kenek, maikor náthás vagyok, nem jön le az első orrfújásnál. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Én is csodaszerek a közé sorolnám!

Blackxentric

2016. november 18.

Csodaszer a kiszáradt ajkaimra. Egy éjszaka alatt rendbeteszi őket, akármilyen cserepesek is. Egyetlen bajom vele a tégelyes kiszerelés, de nappal kenek mást a számra. Már nem is tudom mióta használom és még mindig bőven van benne, tehát sokáig elég is. Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

gzsofi94

2016. február 2.

Éjszakára használom én is csak a számra szoktam kenni belőle jó sokat. Teljesen jó kis balzsam. Nekem az illata is tetszik. Sokáig elég és nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

JudithBeauty

2015. szeptember 29.

Nagyon sűrű, zsíros állagú balzsam, de ennek ellenére könnyen beszívódik, főleg az extra száraz bőr esetén, amitől én szenvedek. Nem feltétlenül a számra, hanem a könyökömre, a körömágybőrbe és bőrkeményedésekre szoktam felkenni, és még a barackos illata is jó. Gyapot is van benne a leírás szerint, de nem tudom, hogy a gyapotnak milyen az illata. Kedvezőbb az ára, mint az Oriflame Univerzális balzsamjának, de a tégelyből itt is csak ujjal lehet kivarázsolni a balzsamot, ami nem éppen higiénikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

asztromélia

2015. április 1.

Éjszakára használom és azt kell mondjam nem rossz. Nagyon sokáig elég, viszont az illata nem tetszik, a barackos sörre emlékeztet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

csillag

2014. december 29.

A sebes ajkakat csìpi. Ti hogy szeditek ki cuccot belőle? Ecsettel? Akkora a szája mint a clinique even better korrektornak,de magasabb és lehetetlen ùgy kiszedni belőle hogy a körmöm alà ne menjen. Nem praktikus. Illata nagyon jò.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

Vikocaa

2014. december 28.

Az itteni vélemények alapján megrendeltem, és nem bántam meg. Tényleg nagyon jól hidratál, bár eddig még csak a számra kentem belőle. Az illata is nagyon kellemes, viszont a tégelyes kiszerelés nem a legjobb. Ettől függetlenül megkapja az 5 csillagot.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

horvath.evi0806

2014. november 2.

A legtökéletesebb balzsam amivel egész életemben találkoztam!! Annyira jól hidratál, hogy az hihetetlen. Sajnos nagyon hajlamos a szám a kiszáradásra, ezért nagyon sok balzsamot kell használnom, hogy ne cserepesedjen ki. De már több mint 8 hónapja megvan és még mindig van benn! Imádom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Bergamo1

2014. október 18.

A legjobb balzsam, szerintem a világon, nemcsak hogy Avon-berkekben. A mézest már nem találom ennyire jónak. Sajnos hajlamos keveset inni, és/vagy elfeledkezni akár egész nap is a szám hirdratálásáról, ez a balzsam viszont akár egyszeri használattal is segít, és hihetetlenül hamar beszívódik. Ha nem fogyna olyan lassan, biztos betáraznék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Piros.