Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

lacrymosa88

2016. április 20.

Anno szettben vásároltam meg, így volt alkalmam a testápolót is kipróbálni. Nagyon szeretem ezt az illatot, erőteljes, vad, és szexi. Fürdés után bedörzsölve finoman illatozóvá és puhává tette a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

spavanilly

2015. november 11.

Parfümje mellé használtam. Ugyanaz a tapasztalatom, mint a többi parfümtestápolónál, hogy a hatása kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

nika15151

2015. október 4.

Az illata szépen kiegészíti a parfümöt, viszont nekem túl erős, szívesebben használok egy lágyabb vagy citrusos testápolót. Hidratáló hatása nem nagy durranás, kézkrémnek azért megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

bamy

2015. július 25.

nagyon jó illata van akár csak a parfümnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

nagyon jó illata van akár csak a parfümnek :)

Viks

2015. május 8.

Szettben kaptam a parfümmel együtt még tavaly.
Az illatát nagyon szeretem, kár hogy nem tart túl sokáig. A hidratáló hatását sajnos egyáltalán nem nagyon tapasztalom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Szettben kaptam a parfümmel együtt még tavaly.

puskas.henrietta94

2015. május 8.

Kellemes illatú!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Kellemes illatú!

Jutka1989

2014. november 21.

Az illata jó, hasonlít a parfümre, de hamar elillan. Nem hidratál. Csak akkor érzem az illatot, mikor magamra kenem, de utána semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

ágica

2013. február 10.

Az illata tényleg isteni, pont mint a parfümé, ráadásul nagyon intenzív. Viszont nekem egyáltalán nem jött be, kis kiütéseim lettek tőle, pedig nem érzékeny vagy száraz a bőröm. Az összetevők se túl szépek, ráadásul problémás rendelgetni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Habchók

2013. február 8.

tartós és gyorsan felszívódó krém, isteni illat! kár hogy önmagában nem kapható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

tartós és gyorsan felszívódó krém, isteni illat! kár hogy önmagában nem kapható

szoszike125

2012. július 31.

Nem szeretem sem az illatát,sem az állagát. A parfüm sem lett tőle tartósabb.3 pontot megér,de csak azért mert ajándék volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak