Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrikovi, az összetevőket feltöltötte: SeresKarolina, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Testápoló az Avon Parisian Chic illatával.

Sheila86

2018. november 2.

Jobban tetszett az illata, mint a parfüm változatnak, jó kis testápoló, sokáig megmaradt az illata, szépen hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

busaildiko

2018. július 25.

Imádom az illatát, a parfümjének is! Újra vettem többször, szerintem még fogom is! Kellemes lágy állaga van, nem egy nehéz krém, nem zsíros, hamar beszívódik, sokáig érezni az illatát, közepes hidratálás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

apple97

2018. január 7.

Eleinte nagyon jó illat, de néhány házánálat után valahogy belefárad az ember orra. Tömény, édes illat. Alapvetően szeretem az édesebb illatokat, de számomra már túl sok. A testápoló nem hidratál szinte semmit, megvan a tipikus Avon testápoló utóillat ami egy idő után kiábrándító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

aranypáva

2017. augusztus 16.

Ajándékba kaptam, de az illatával nem vagyok kibékülbe. Egyébként akinek tettszik a illat érdemes beszereznie egyet, mert tartós, és egész jól hidratál. Az erős illata miatt nekem 3 csillagos. Gyorsan beszívódik és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

patty1007

2017. július 20.

Az árához képest nem olyan jó, nagyon erős (néha már zavaró) parfümös illata van. Gyorsan felszívódik és még sokáig érezhető a bőrön az illata. Ápoló hatása közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Annuss

Korcsoport: < 18
2017. július 4.

Finom illata van nagyon. A krém gyorsan beszívódik, nem zsírosít. Ápoló hatása nálam közepes. Az ará sem rossz. Egynek elmegy, én nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 4.

Dea

2017. június 19.

Szerettem a parfüm illatát,és a testápolónak is olyan illata van,amikor megszagolom,viszont, amikor magamra kenem valamiért kifejezetten kellemetlen illata lesz, ezért tovább is adtam anyukámnak, mert így nem akarom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

karaibrahimgil

2017. április 5.

300 Ft-ért szereztem be, ennyiért maximálisan megéri: finom illata van (nekem jobban bejön, mint a parfümé), egész jól hidratál és tetszik a csomagolása. A szintén avonos Caribbean Escape testvaját mondjuk maximum árban körözi le, de ennyiért ismét megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

lovecreams

2017. március 26.

Én is ajándékba kaptam és örültem nagyon, mivel eleve szeretem a Parisian Chic illatot:) Ez is olyan illatú, talán még picit visszafogottabb, de egész jó kis krém. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy fényes, zsíros érzetet. A testemen kívül az arcomra is kipróbáltam és remekül teljesített ott is. Szuperül hidratál, pici is elég belőle:) Természetesen 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

reni1010

2017. január 9.

ajándékba kaptam, jó kis illata van, hidratál is..nem a kedvenc testápolóm, de elhasználom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Petrolatum, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Choleth-24, Ceteth-24
Tisztítószerek: Propylene Glycol Stearate, PEG-40 Stearate, Choleth-24, Ceteth-24
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)