Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Virag45, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Öleld magadhoz a romantikát! Hagyd hogy átjárjon a szerelem izgalma. A Passion illatosított testpermet egy izgalmas és egzotikus utazás élményét nyújtja, melyet a trópusi virágok illata tesz teljessé."

Hidratálja és finom illatúvá teszi a bőrt. Gyorsan beszívódik.

hatiay89

2016. január 8.

Kicsit furcsa, hogy testápolóként kell használni a bőrön, de nem hidratál, bár az illata finom, igazi nyári hőségben ideális. Könnyebb lenne testpermetként használni, hogy ne kelljen kenegetni útközben vagy az irodában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

dori96

2015. február 21.

kár hogy ruhára nem lehet fújni.
az illata tetszik, csak így macerásabb,hogy el kell dörzsölni, elveszti a testpermet érzését számomra.
de az ára is kedvező volt, úgyhogy 3 csillag.
update nekem megrohoadt vagy megposhadt.. nem tudom hogy mondjam de szerintem értitek..:D pedig hűvös helyen volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

kár hogy ruhára nem lehet fújni.
de az ára is kedvező volt, úgyhogy 3 csillag.

izus1211

2014. július 22.

Nekem ez az a testpermet amit kizárólag nyárra használok! Csodás és annyira szeretem ezt az illatot! *-* Villámgyorsan beszívódik, és ez az illat...mint egy trópusi paradicsom :) Én IMÁDOM!!!
Szerelem első szaglásra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Szerelem első szaglásra :D

Vanna

2014. június 21.

Elég kiábrándító, hogy az illatának semmi köze a szintén Passion elnevezésű tusfürdőhöz...
Inkább testápolónak mondanám, mint testpermetnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

Inkább testápolónak mondanám, mint testpermetnek.

vital.agnes

2014. április 22.

nem rossz, hidratál is kicsit és parfümnek is megfelel, én szeretem, bár van ennél sokkal jobb az ára miatt adok neki 4* ot mert 300Ft -ért megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

gy.edit0210

2013. november 26.

Én is azt hittem, hogy sima testpermet, de sajnos krémes állagú, az illata sem tartós, többet nem veszem meg, még szerencse, hogy akciós volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 26.

beauté

2013. október 27.

Úgy rendeltem meg, hogy azt hittem egy sima testpermet. Meglepődtem amikor megérkezett, hogy krémes állagú. Az illata jó, szépen lehet eloszlatni, viszont mivel nem testápoló, így nem is igazán hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

cicaslany91

2013. augusztus 29.

Puhává teszi a bőrömet, és nagyon jó, tartós illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Puhává teszi a bőrömet, és nagyon jó, tartós illata van :)

L.ajla

2013. augusztus 29.

Eléggé meglepődtem, mikor megkaptam:)
Sima testpermetre számítottam, de ez testápoló inkább. Nem szárít, és egyszerűbb befújni magam vele, és elkenni, mint egy testápolót kenegetni.
Az illata kellemes, fürdés után jól esik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Eléggé meglepődtem, mikor megkaptam:)
Az illata kellemes, fürdés után jól esik :)

dreka

2013. augusztus 28.

Tényleg nem testpermet, szóval meg is döbbentem, amikor magamra fújtam ezt a kis fehér trutyit :D. Hamar beszívódik. A végeredmény pedig egy csodás, tartós illat. És ami még pluszpont, hogy nem szárít, hanem nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)