Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2012. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

SPF 15 fényvédő faktorral.

HardCandy092

2016. július 21.

Szerintem ez egy jó alapozó volt, nem használtam minden nap, mert nekem kicsit erős volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Juuice

2016. május 14.

Sokáig kitartott, de közepes volt sajnos csak a fedése. Azért szerettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Sokáig kitartott, de közepes volt sajnos csak a fedése. Azért szerettem :)

7ot

2016. március 4.

Tiniként elhasználtam belőle párat, az első alapozóm is ez volt. Az én bőrömet nem bántotta, a fedése közepes volt -nem is igényeltem nagyon, csak alkalmakkor használtam alapozót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 4.

CsengeJV

2015. augusztus 27.

Nagyon szerettem, tartós, nem fénylik és kevés is bőven elég volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Nagyon szerettem, tartós, nem fénylik és kevés is bőven elég volt belőle.

GI85

2014. március 28.

Nekem van még elfekvőben. Már nem használom, de semmi gondom nem volt vele. Túl nagy fedése nincs emlékeim szerint. De nekem nem irritálta a bőröm vagy ilyesmi. Nem használtam sokszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

tofifi11

2013. december 14.

Kikészítette a bőrömet, hogy több évig használtam. Az orrom alatt/mellett picike piros pöttyök jelentek meg, amiket igyekeztem még több alapozóval elfedni. Egy idő után az alapozó le is szárította (hámlott a bőröm ezen a részen, amit az alapozás jobban kiemel ugye), aztán kezdődött elölről. Nagyon szenvedtem, mert nem is tudtam, mi lehet a baj. Ma már tudom, hogy ez az alapozó, ami ezt az ördögi kört okozta: hatására megjelentek a bőrhibák, aztán leszárította, a száraz részt alapozni szépen nem lehet. Aztán váltottam, egy minőségi alapozóra és minden probléma megszűnt. Ez az avonos termék ugyan nagyon jól fedett, de maszk hatást eredményezett. Mai fejjel biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Narim

2013. november 29.

Első alapozóm, most is használom. Sose volt vele bajom, csak ha kifogyott. :) Nagyon keveset kentem magamra, inkább apróbb bőrhibák elfedésére használom. Nekem csillagos ötös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Makkancs

2013. március 19.

Minimum öt évig használtam, nem voltam hajlandó mást venni, mert nagyon jól fedett, tapadt, nem kopott, nem fényesedett, volt megfelelő színben. Azt hittem csak ez segíthet elfedni a rengeteg bőrhibát - mitesszer, pattanás, pattanásnyom - Aztán fél éve kaptam egy elég rendes allergiás kiütést tőle, ami egy hónap alatt múlt el. A bőrgyógyász azt mondta, valószínűleg telítődött a bőröm vele, mivel hosszú ideje használtam majdnem minden nap, és ez nem éppen egy könnyed cucc. Akkor abbahagytam, és láss csodát: negyed annyi bőrhibám sem maradt... Vagyis pont ez okozta azt a problémát, amit vele akartam elfedni... ördögi kör. Elkezdtem clinique-t használni, és két hónap után ott tartok, hogy alig kell már alapozó, elég a korrektor és egy púder. Amíg ezt az avont használtam, minden reggelem negyed órás vakolással kezdődött. Szerencsére már nem gyártják, de aki még használja, és lecsapott az elfekvő darabokra - ahogy én is tettem - az inkább hagyja abba, és várjon kicsit, hátha vele is az történik, mint velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

bluepearl

2013. január 19.

Évekig használtam ezt az alapozót. Nagyon szerettem és elégedett voltam vele. Mikor évekkel ezelőtt nagyon pattanásos volt a bőröm, gyönyörűen elfedte a ragyákat és matt, egyenletes lett a bőrfelszínem. Később a pigmentfoltjaimat is elég jól betakarta. Sajnos mostanra elfogyott. Az a véleményem, hogy tudott annyit, mint a 10000 ft-os, drága alapozók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 19.

tátombák

2013. január 4.

A legjobb alapozó amit valaha használtam. Még ma is van benne pár csepp, kincsként tartogatom. Imádtam az illatát, az állagát. Az új mattító alapozó a nyomába sem ér sajnos :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0