Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Szórd bele a fürdővízbe, majd habosítsd fel.

kovacsnikoletta92

2017. november 14.

Én ajándékba kaptam, nekem nagyon tetszett, haszna nem sok de legalább cuki, ahogy a szappan virágok úznak a víz tetején. Picit gyorsan elolvadnak sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

elve

2014. május 19.

Jó az illata, nálam nem is tart sokáig sajnos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Jó az illata, nálam nem is tart sokáig sajnos :)

Berniii

2014. január 24.

Akciósan vettem, kipróbálás gyanánt. Nagyon kellemes illata van, szeretem! :) Egy picit vigyázni kell vele, mert hajlamos a kád szélére tapadni, de egyébként a többsége jól oldódik a vízben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)