Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Az Avon Amazonian Treasures krémes testradír fantasztikusan simává teszi a bőrt - radírozása nagyon fontos nyáron, így a megszerzett barnaság még tovább kitart! Így működik: frissességet kölcsönöz a bőrnek, selymesen sima és bársonyos érzetet nyújt. Fantasztikusan előkészíti bőrödet, hogy a hidratáló krém az ápoló hatását kifejthesse. Könnyű leöblíteni.

Brazil acai pálmát és amora bogyót tartalmaz.

LengyelB

2017. szeptember 2.

Aki kipróbálja megszereti, én hajlamos vagyok külső alapján terméket vásárolni. Ezt is azért rendeltem meg, de nem okozott csalódást. Az illatába azonnal beleszerettem, használatot követően sokáig érezhető a bőrömön. A radír funkció is szuperül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Dudu195

2017. május 4.

Nagyon bevált ez a termék. Isteni illata van és nagyon szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Nagyon bevált ez a termék. Isteni illata van és nagyon szépen teszi a dolgát.

Manker

2016. augusztus 28.

Első használat előtt mikor megszagoltam, alig bírtam ki, hogy ne egyem meg :) isteni az illata, tetszett az is, hogy lila.. aztán kipróbáltam, és borzalmasan viszkettem utána.. adtam neki még egy esélyt, ugyanez történt.. azóta a polcon csücsül mert nincs szívem kidobni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Csigabee

2016. augusztus 17.

Az összes Avon termék közül a kedvencem. Gyönyörű szép lila trutykó, az illata is mesés, ráadásul amellett hogy zseniálisan radíroz, még táplálja is a bőröm. Persze egy jó testápoló azért nem árt mellé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Szaszmancs

2016. május 23.

No ez egy újabb színes, szagos semmiség az Avontól. Radírozni azt nem tud, de kiválóan összelilázik mindent, az illata meg kb a 3. használattól kezdve válik idegesítővé. Szerencsére csak valami tanácsadónői rásózás hozománya, nem fizettem érte sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

xszemyx

2016. május 13.

Tetszik a színe, kár, hogy amint szétoszlatom elvész a lilaság. A szemcséket alig érezni, egy radírban pedig lennie kéne, főleg testradírban, mert még egy arcradírnak elnézem, ha finomak a szemcséi (az arcbőr sokkal vékonyabb a test többi részén lévő bőrnél). Az illatától sem voltam úgy elájulva, ahogy mások.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

-.Nikii.-

2016. március 17.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen. Tetszik a színe, a kiszerelése és eleinte az illata is. Kb 400 forintért jutottam hozzá.

Eleinte nagyon fincsi volt, illatos, guszta, finoman radírozott, de minél többet használtam, az illata annál rosszabb lett. Átment valami mű borzalomba és a szemcséi is kicsik. A Senses radírok szerintem jobbak. Elhasználom, de nem venném meg teljes áron, sőt legközelebb 400 forintért se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Etta22

2016. január 25.

Szeretem az illatát, bár egy kicsit talán erőteljes, és mű hatása van. Az a tipikus akkor veszem elő ha olyan hangulatom van hozzá. A csomagolása számomra nem praktikus, bár tudom hogy sok testradír ilyen kiszerelésű, de nem szeretek vizes kézzel belenyúlkálni mert zavar hogy picit felhigítom vele. A bőrömön sokáig érzem az illatát, minimálisan puhább is lesz, de radírozni nekem nem igazán radíroz, sőt a vártnál sűrűbb állagú. A zsíros bőrőm nem mindig szereti, de azért majd elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

bivienn

2015. november 8.

Nem tudok újat mondani: ezt is imádom. Az illata nyert meg először, utána pedig kipróbáltam. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Sajnos már nem találom a katalógusban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Percoon

2015. október 19.

Nagyon fincsi illata van, jól radíroz, gyengéd pici szemcséi vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

Nagyon fincsi illata van, jól radíroz, gyengéd pici szemcséi vannak.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Lilás piros.