Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Mapetite, Módosítva: 2016. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Fedezd fel a tápláló és regeneráló rituálét afrikai shea vajjal.

A Blissfully Nourishing kéz- és lábradír azonnal hidratálja a bőrt. A bőr puhábbá és egészségesebb kinézetűvé válik.

holdmacska

2020. július 29.

Már többször újravettem a terméket, én szeretem a hatását. Jól radíroz, jó az illata és sima lesz a kézbőröm. Nem kell több:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

manyana

2020. január 2.

Kezemen szoktam használni, radírozó és hidratáló hatásával is elégedett vagyok. Egyedül azt a fura, égett cukor illatot nem tudom hova tenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Timi970120

2019. március 2.

Elhiszem, amit ír. Az AVON-os levendulaolajjal használtam együtt, lábáztatás után. Én rajta hagytam egy... tíz percet, mielőtt lemostam. Tényleg puhábbnak, egészségesebbnek éreztem a lábam.
És mivel sok időre elég, így barátinak tartom az árát. Egy próbát mindenkinek ajánlanék vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Alex0920

2018. december 18.

Őszintén szólva feleslegesnek találtam ezt a tubust a polcomon, de elhasználtam, hogy ne foglalja a helyet. Igazából elég lenne egy féle testradír, amivel természetesen a kezeket és a lábakat is le lehet radírozni, így nem kell külön terméket venni erre. Nagy csodákat nem vettem észre a használat során, tette a dolgát, de nálam nem újravevős a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

erwinia

2018. augusztus 13.

Második tubust fogyasztom. Szeretem, addig használom, amíg egy parabénmentes, környetettudatosabbat nem találok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Judee

2018. július 25.

Imádom az illatát, tömény édeskés, használat után még sokáig érződik. Egész napos futkosás után tényleg regeneráló hatása van, felüdülés masszírozni vele a puhábbá váló lábamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Marcsika0720

2018. március 21.

Elhasználtam egy tubussal szerettem, szerettem de nélkülözhető termék. Nagyon szépen radíroz, finom az illata, puhította a kezemet, mégsem érzem azt hogy rögtön bekéne szereznem még egy tubussal. Az ára baráti főleg úgy, hogy sokáig elég. Egynek elment kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

SMH

2018. március 21.

Nagyon szeretem ezt a terméket. A kezemen szoktam használni, szuperül radíroz, jó puha lesz utána a kezem és az illatát is nagyon szeretem, szerintem olyan édes, karamellás. Ne kizárt hogy újra fogom venni (ha akciós lesz).

zsuzsiizsuzsii

2017. december 25.

Szuper termék, az árát 100%ban megéri, ugyanis kb fél perc masszírozás után a hidegtől kiszáradt kezeim ismét pihe-puhák lettek. Az illatát én kifejezetten szeretem, de mások szerint túl erős. Használat után órákig érződik az illata. Én a hozzá tartozó krémet használom, így nagyon tartós a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Kremcica

2017. július 16.

Jól radíroz, pont elég szemcse van benne de mégsem durva. Lábreszelés után használom alkalmanként, a kiálló mikro bőrdarabkákat finoman leszedi. Egyedül az illatát nem szeretem, fullasztóan émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.